WYNIKI KONKURSU: Wygraj boskie buty New Balance - hit wiosny i lata 2016

29.02.2016

Must-have sezonu!

New Balance Beach Cruiser
fot. serwis prasowy New Balance

Pastelowe buty New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser wędrują do:

aganowakowa, anitaMarta, janello, marzyciel-ka, ajtakeju

Gratulujemy!

Pomyślałyśmy, że zrobimy wam przyjemność i już teraz zagramy wiosenną kartą. W końcu trzeba ją przywoływać by przyszła jak najszybciej. W związku z tym mamy dla was fantastyczną okazję by już teraz zaopatrzyć swoją szafę w wiosenny must-have. Boskie buty New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Nagrody w konkursie

Do wygrania mamy dla was 5 par butów New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Zadanie konkursowe

Inspirując się Butami New Balance 574 Beach Cruiser pokażcie nam jak widzicie tegoroczny sezon wiosenno-letni. Może to być kolaż, video, zdjęcie lub tekst. Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone!

UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem. Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

New Balance Beach Cruiser
fot. serwis prasowy New Balance

Słówko o nowościach New Balance

Marka prezentuje najnowszy pack topowego modelu 547 - zwany Beach Cruiser. W skład kolekcji wchodzą 3 modele damskie i 3 modele męskie. Buty swoją barwą nawiązują do nadchodzącego letniego sezonu. Kolekcja Beach Cruiser została zainspirowana ciepłymi i słonecznymi dniami jakie nas czekają. Swoją kolorystyką buty nawiązują do elementów jakie niezaprzeczalnie wiążą się z okresem wakacyjnym - morze, piasek, słońce, wybrzeże.

Konkurs trwa w dniach 15.02-28.02.2016

Regulamin konkursu

Więcej modowych hitów na wiosnę 2016:

Hiszpański temperament i szalone lata 70. w Camaieu Te rzeczy powinna mieć w szafie każda fashionistka Seksowna i kobieca kolekcja Etam

Publikacja:
Szef działu Lifestyle
Oceń 4,33 / 3 głosy
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: