WYNIKI KONKURSU: zacznij nowy rok stylowo i aktywnie. Wygraj buty Skechers!

20.01.2016

Masz już swoje postanowienia noworoczne?

konkurs skechers
fot. materiały prasowe Skechers

Nagrody konkursowe powędrują do:

madziocha85, justakow, karoolkarol

Gratulujemy!

Często bardzo szybko zaniedbujemy noworoczne postanowienia jednak czas to zmienić. Na początek 2016 roku mamy dla was konkurs ze stylowymi butami Skechers, dzięki którym możecie aktywnie (i jakże modnie), rozpocząć nowy rozdział życia. Zatem do dzieła!

Zadanie konkursowe

W jak najbardziej kreatywny sposób (może to być np.: tekst, zdjęcie, kolaż, wideo), pokażcie jak planujecie zmienić swoje dotychczasowe życie. Plany, dieta - nowy pomysł na siebie? Niech 2016 będzie waszym rokiem!

Nagrody w konkursie

Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone. Do wygrania mamy dla was 3 pary modnych butów Skechers. Ich zdjęcie znajdziecie poniżej.
buty Skechers


UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

 

Konkurs trwa w dniach: 4.01.2016 - 17.01.2016 roku
 

Regulamin konkursu

SKECHERS USA, Inc. to firma wywodząca się z Manhattan Beach w Kalifornii.
Portfolio marki obejmuje sportowe buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza linią lifestyle, nawiązującą designem i kolorystyką do aktualnych modowych trendów, w kolekcjach występuje także linia  performance, przeznaczona do biegania i wyczynowego uprawiania sportów. Marka skierowana jest do pozytywnie nastawionych do świata, młodych duchem entuzjastów kultury miejskiej. Skechers znany jest na całym świecie ze współpracy z gwiazdami, wśród nich m. in. Ringo Starr, Kelly Brook oraz Demi Lovato.

Więcej modnych dodatków:

Publikacja:
Szef działu Lifestyle
Oceń 3,64 / 22 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: