Atlantic kolekcja jesień-zima 2009/2010

Motywem przewodnim kolekcji jest różnorodność. Znajdziemy ją zarówno w kolorach i fasonach jak również w okazjach, w których będziemy chciały ją koniecznie mieć na sobie!

ładowanie... ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010
fot. serwis prasowy

Wprowadzenie różnorodności w kolekcji bielizny Atlanticprzedłuża życie temu co uznajemy za ponadczasowe i klasyczne.

Stąd też nowoczesne detale odwołujące się do zmysłu dotyku, mikrofibry, koronki i hafty sąsiadują z inspiracjami zapożyczonymi ze stylu retro, romantycznego, niosącego spory ładunek swobodnej elegancji.

W nowej kolekcji Atlantic spotykają się wyrafinowane detale, kwiaty, mikrogeometryczne motywy, zmysłowość kształtów z widowiskowymi dodatkami, lamówkami i uwodzicielskimi szwami oraz cięciami.

Uwodzicielka Atlantic nie ma jednak w sobie nic z wampa – skłania się raczej ku czułym, delikatnym produktom homewearowym. Efekt ten potęguje dodatkowo zastosowanie uspokajającej gamy barw, gdzie dominują neutralne beże, szarości. Tę paletę ożywiają kontrapunkty w postaci intensywnych fioletów, turkusu i czerwieni.

ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010 ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010 ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010 ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010 ATLANTIC, bielizna, kolekcje jesień-zima 2009/2010
materiały prasowe
Oceń zdjęcie 8 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny
Video tygodnia
Czy gwiazdy bywają kiczowate?