POLECAMY

5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+

Sprawdź jakie zabiegi podniosą poziom nawilżenia i dotlenienia skóry.

5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+ fot. Fotolia

Po trzydziestce skóra twarzy zaczyna tracić na jędrności. Spada też jej poziom nawilżenia. Jakie zabiegi będą dla niej najlepsze? Wybrałyśmy 5 topowych, które dedykowane są specjalnie dla kobiet po 30. roku życia. Zabiegi zapewnią głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, jej rewitalizację, odmłodzenie oraz efekt liftingu.

Zabieg laserem

Ten frakcyjny, nieablacyjny laser działa skutecznie i bezboleśnie, a zabiegi przynoszą widoczną poprawę stanu skóry w krótkim czasie. Każdy zabieg jest zindywidualizowany i ściśle dopasowany do potrzeb skóry konkretnego pacjenta, bo wiązka trafia dokładnie tam, gdzie powinna. Tak wysoką precyzję działania uzyskujemy dzięki wbudowanemu w Icon Palomar unikalnemu systemowi pomiaru gęstości melaniny w skórze, generowaniu inteligentnej wiązki świetlnej i współpracy urządzenia z systemem mikrosoczewek. Pożądane rezultaty pojawiają się po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu i w ciągu kolejnych tygodni ulegają wzmocnieniu, będąc rezultatem zainicjowanych w skórze procesów regeneracyjnych.  Można też wykonać laserową dermabrazję frakcyjną, która odmładza i rozjaśnia skórę, silnie pobudzając procesy regeneracyjne w głębi tej tkanki: skóra szybko się goi, a powstające nowe włókna kolagenu i elastyny czynią ją gładką, o jednolitym kolorycie i zdrowym wyglądzie.

Nici liftingujące

Silną stymulację produkcji białek skóry, jednocześnie błyskawiczny lifting i wygładzenie powierzchni twarzy osiąga się dzięki zastosowaniu wchłanialnych nici liftingujących. To drugi zabieg z listy polecanych kobietom po 30-tym roku życia. Nici liftingujące umieszczane są w skórze i po pewnym czasie ulegają wchłonięciu, a przestrzeń po nich wypełniona zostaje nowymi włóknami kolagenu i elastyny. Zabieg gwarantuje natychmiastową poprawę konturu twarzy.

Naświetlania lampą TriWings

Powakacyjną regenerację skóry można zakończyć bardzo przyjemnymi i cieszącymi się wielką popularnością naświetlaniami lampą TriWings. Polecamy wykonywać je w połączeniu z innymi zabiegami, ponieważ przyspieszają regenerację skóry i skracają okres rekonwalescencji po zabiegach przywracających twarzy po lecie urodę i witalność.

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem Neauvia Organic Hydro

To wyjątkowy hydrożel z silnie wiążącą wodę nieusieciowaną pochodną kwasu hialuronowego wytworzonego przez bakterie niepatogenne dla człowieka. Hydrożel zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który spowalnia biodegradację hialuronianu. Dzięki wysokiej skuteczności oczyszczenia preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, jest nietoksyczny, a przede wszystkim znakomicie poprawia elastyczność, gęstość i jędrność skóry, poprawia też jej odporność na rozciąganie i pobudza fibroblasty, stymulując tym samym produkcję nowych włókien kolagenu. Pierwsze rezultaty widać natychmiast po zabiegu, a ulegają one wzmocnieniu w ciągu kolejnych tygodni, w miarę wytwarzania nowego kolagenu.

Technologia Geneo+

Nasz numer pięć to kompleksowa terapia wykorzystująca innowacyjną technologię Geneo+, dzięki której znacznie poprawiają się gęstość i napięcie skóry. Użycie specjalnej masującej głowicy prowadzi do złuszczenia naskórka, silnego dotlenienia skóry i przetransportowania do jej głębokich warstw aktywnych biologicznie składników. Już jeden zabieg silnie nawilża, odżywia i stymuluje skórę do regeneracji, a także likwiduje przebarwienia i spłyca zmarszczki. Seria złożona z kilku zabiegów przynosi długotrwały efekt rewitalizacji i odmłodzenia tkanki.

Na podstawie wypowiedzi lekarza Krzysztofa Mirackiego z kliniki BeautymeD

Więcej o pielęgnacji twarzy:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/9 miesięcy temu
W klinice Estivance mają super zabiegi laserowe. Na konsultacji jest wszystko omówione, jak przebiega zabieg, jakich efektów możemy oczekiwać itp. Sprawdziłam osobiście to miejsce i z czystym sumieniem polecam.
/9 miesięcy temu
Ja chodziłam do Kliniki Krajewski na Fraxel i potem na endermologię. Polecam klinikę, fachowo, dobre terminy, miła obsługa.
/11 miesięcy temu
Mi bardzo pomógł zabieg laserem Fraxel Repair. Doktor Krajewski, który jest specjalistą od medycyny estetycznej polecił mi zrobienie tego zabiegu już jakiś czas temu i nie żałuję, że się zdecydowałam :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)