5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+

Sprawdź jakie zabiegi podniosą poziom nawilżenia i dotlenienia skóry.

5 najlepszych zabiegów kosmetycznych dla kobiet 30+ fot. Fotolia

Po trzydziestce skóra twarzy zaczyna tracić na jędrności. Spada też jej poziom nawilżenia. Jakie zabiegi będą dla niej najlepsze? Wybrałyśmy 5 topowych, które dedykowane są specjalnie dla kobiet po 30. roku życia. Zabiegi zapewnią głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, jej rewitalizację, odmłodzenie oraz efekt liftingu.

Zabieg laserem

Ten frakcyjny, nieablacyjny laser działa skutecznie i bezboleśnie, a zabiegi przynoszą widoczną poprawę stanu skóry w krótkim czasie. Każdy zabieg jest zindywidualizowany i ściśle dopasowany do potrzeb skóry konkretnego pacjenta, bo wiązka trafia dokładnie tam, gdzie powinna. Tak wysoką precyzję działania uzyskujemy dzięki wbudowanemu w Icon Palomar unikalnemu systemowi pomiaru gęstości melaniny w skórze, generowaniu inteligentnej wiązki świetlnej i współpracy urządzenia z systemem mikrosoczewek. Pożądane rezultaty pojawiają się po 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu i w ciągu kolejnych tygodni ulegają wzmocnieniu, będąc rezultatem zainicjowanych w skórze procesów regeneracyjnych.  Można też wykonać laserową dermabrazję frakcyjną, która odmładza i rozjaśnia skórę, silnie pobudzając procesy regeneracyjne w głębi tej tkanki: skóra szybko się goi, a powstające nowe włókna kolagenu i elastyny czynią ją gładką, o jednolitym kolorycie i zdrowym wyglądzie.

Nici liftingujące

Silną stymulację produkcji białek skóry, jednocześnie błyskawiczny lifting i wygładzenie powierzchni twarzy osiąga się dzięki zastosowaniu wchłanialnych nici liftingujących. To drugi zabieg z listy polecanych kobietom po 30-tym roku życia. Nici liftingujące umieszczane są w skórze i po pewnym czasie ulegają wchłonięciu, a przestrzeń po nich wypełniona zostaje nowymi włóknami kolagenu i elastyny. Zabieg gwarantuje natychmiastową poprawę konturu twarzy.

Naświetlania lampą TriWings

Powakacyjną regenerację skóry można zakończyć bardzo przyjemnymi i cieszącymi się wielką popularnością naświetlaniami lampą TriWings. Polecamy wykonywać je w połączeniu z innymi zabiegami, ponieważ przyspieszają regenerację skóry i skracają okres rekonwalescencji po zabiegach przywracających twarzy po lecie urodę i witalność.

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem Neauvia Organic Hydro

To wyjątkowy hydrożel z silnie wiążącą wodę nieusieciowaną pochodną kwasu hialuronowego wytworzonego przez bakterie niepatogenne dla człowieka. Hydrożel zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który spowalnia biodegradację hialuronianu. Dzięki wysokiej skuteczności oczyszczenia preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, jest nietoksyczny, a przede wszystkim znakomicie poprawia elastyczność, gęstość i jędrność skóry, poprawia też jej odporność na rozciąganie i pobudza fibroblasty, stymulując tym samym produkcję nowych włókien kolagenu. Pierwsze rezultaty widać natychmiast po zabiegu, a ulegają one wzmocnieniu w ciągu kolejnych tygodni, w miarę wytwarzania nowego kolagenu.

Technologia Geneo+

Nasz numer pięć to kompleksowa terapia wykorzystująca innowacyjną technologię Geneo+, dzięki której znacznie poprawiają się gęstość i napięcie skóry. Użycie specjalnej masującej głowicy prowadzi do złuszczenia naskórka, silnego dotlenienia skóry i przetransportowania do jej głębokich warstw aktywnych biologicznie składników. Już jeden zabieg silnie nawilża, odżywia i stymuluje skórę do regeneracji, a także likwiduje przebarwienia i spłyca zmarszczki. Seria złożona z kilku zabiegów przynosi długotrwały efekt rewitalizacji i odmłodzenia tkanki.

Na podstawie wypowiedzi lekarza Krzysztofa Mirackiego z kliniki BeautymeD

Więcej o pielęgnacji twarzy:


Jak zrobić krem pod oczy – DIY
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 tygodnie temu
Mi bardzo pomógł zabieg laserem Fraxel Repair. Doktor Krajewski, który jest specjalistą od medycyny estetycznej polecił mi zrobienie tego zabiegu już jakiś czas temu i nie żałuję, że się zdecydowałam :)
/miesiąc temu
Dla mnie mezoterapia wygrywa zdecydowanie. Dla kobiet po 30 roku życia to jeden z lepszych zabiegów, który ujędrnia skórę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Mezoterapię można stosować zarówno na skórę twarzy i całego ciała, a nawet na głowę. Naprawdę zakochałam się w tym zabiegu, dzięki pani Agnieszce z Kliniki Urody :)
/rok temu
Ja w celu dotlenienia skóry przynajmniej raz do roku staram się korzystać z zabiegu dotleniającego z wyciągiem z pąków buka. Natomiast sam zabieg nic nam nie da jak nie będziemy używać odpowiednich kosmetyków na co dzień. Dlatego dla podtrzymania długotrwałego efektu, do codziennej pielęgnacji używam naturalnych kosmetyków OrganicSeries, które doradziła mi kosmetyczka.
POKAŻ KOMENTARZE (1)