POLECAMY

Ten zabieg błyskawicznie upiększy twoje rzęsy!

Testowałyście go już na sobie?

Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu
Ten zabieg błyskawicznie upiększy twoje rzęsy! fot. FREE

Trwała na rzęsy to dokładnie taki sam zabieg jak trwała na włosy. Podkręcenie utrzymuje się przez mniej więcej 6 tygodni. To idealny zabieg dla tych z was, które mogą pochwalić się gęstymi, mocnymi rzęsami. Podkręcenie powiększa oczy i sprawia, że spojrzenie jest bardziej wyraziste. Rzęsy wyglądają tak jak po potraktowaniu zalotką, a nie trzeba podkręcać ich codziennie.

Zabieg trwałej na rzęsy - jak wygląda?

Zabieg wykonywania trwałej ondulacji na rzęsach to około 40-60 minut. Jest dość prosty, ale wymaga skupienia. Rzęsy są smarowane klejem, po czym nawijane na specjalny malutki wałek dopasowany do długości rzęs i kształtu powieki. Po nawinięciu rzęsy smarowane są substancjami do trwałej ondulacji, trochę delikatniejszymi niż tymi do włosów.

Zabieg trwałej na rzęsy - dla kogo?

Tylko i wyłącznie dla tych z was, które mają grube, mocne rzęsy. Cienkie i delikatne mogą bardzo się osłabić po takim zabiegu, stają się przerzedzone i będą częściej wypadać. Substancje używane do trwałej ondulacji nakładane w bliskim sąsiedztwie oka mogą uczulać, dlatego odradzamy zabieg alergikom.

Zabieg trwałej na rzęsy - o czym należy pamiętać?

Musicie pamiętać, że bardzo rzadkim rzęsom nie pomoże podkręcanie, a wyraźnie je osłabi. Wtedy zdecydowanie polecamy jedną z metod przedłużania rzęs, najbardziej naturalnie wygląda 3:1. Zabieg kosztuje od 50 do 80 zł, więc stosunkowo niedużo, zwłaszcza, że wystarczy go powtarzać co 6 tygodni.

Więcej naszych trików:

8 kultowych pomadek ochronnych - którą wybrać?
Kosmetyki, które w mig poprawiają wygląd skóry
Oto następczyni witaminy C!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)