Rzęsy na studniówkę lub bal gimnazjalny

Makijaż na szkolny bal czy inną imprezę dla gimnazjalistek lub licealistek nie powinien być zbyt wyzywający. Jak zapewnić sobie niesamowicie gęste i długie rzęsy, a przy tym nie przestraszyć szanownego grona pedagogicznego? I... żeby problemów z rozpoznaniem nas pod grubą warstwą make-up'u nie miał ten fajny kolega ze szkolnej ławki? Możesz wypróbować nowoczesną metodę zagęszczania i przedłużania rzęs, która sprawi, ze twoje spojrzenie będzie wyjątkowo magnetyzujące.

fot. Biar Beauty Group

Studniówka czy impreza gimnazjalna to bal nad bale. Nic dziwnego, że chcemy wystąpić na niech w olśniewającej stylizacji. Czy założysz długą wystrzałową suknię, czy elegancką małą czarną, całości musi dopełnić staranny i wyjątkowy makijaż, w którym na pierwszym planie pozostaje wyraziste spojrzenie.

Zobacz też: Makijaż na sylwestra i karnawał - nasze typy (foto!)

Jak radzą styliści marki Nouveau Lashes, makijaż studniówkowy musi być ultra elegancki i wyrazisty, ale jednocześnie modny, czyli podkreślający przede wszystkim spojrzenie. Oko na studniówkę 2012 zyskuje wyjątkową oprawę dzięki długim i podkręconym rzęsom. Jeśli chcesz przyciągać uwagę modną oprawą spojrzenia, możesz wybrać nową błyskawiczną metodę przedłużania, pogrubiania i subtelnego podkręcenia rzęs Blink & Go. Aplikacja rzęs Blink & Go pozwoli ci w ciągu 30 minut stworzyć olśniewającą stylizację - nadać Twoim oczom wyrazistości i podkreślić ich oprawę.

Makijaż na studniówkę 2012 lub bal gimnazjalny 2012

Możesz mieć tak gęste rzęsty na studniówkę lub szkolny bal

Zobacz też: Stylizacja rzęs: długie, pogrubione i kusząco podkręcone (foto!)

W przypadku metody Blink & Go masz ogromną swobodę w doborze grubości i długości aplikowanych rzęs, a także dowolność w wyborze ich koloru. Wytworny efekt pięknego spojrzenia można stworzyć, stosując rzęsy klasycznie czarne lub wyjątkowo kolorowe. Jeśli decydujesz się na balową maksi sukienkę, wybierz naturalne i wyraziste spojrzenie uzyskane dzięki przedłużeniu rzęs aplikacją tych w naturalnej czerni. Jeśli natomiast wybrałaś na tę okazję minimalistyczną kreację w czerni, swoją stylizację koniecznie uzupełnij o komponowane z rzęsami w wybranym kolorze. Kolor pojawia się jako delikatny refleks świetlny nadający rzęsom wielowymiarowości i tajemniczego charakteru. Nouveau Lashes proponuje rzęsy we wszystkich odcieniach tęczy - najnowszy trend to dopasowanie ich do koloru tęczówki.

Zobacz też: Papierowe rzęsy Paperself - pomysłowy makijaż

Po założeniu rzęs Blink & Go nie jest już konieczne stosowanie maskary, tak jak i mocnej pomadki. Do tak bogatej oprawy oczu pasują już tylko delikatnie podkreślone usta. Stylizacja spojrzenia z Blink & Go ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - makijaż oczu przez całą noc pozostaje ciągle tak samo piękny i perfekcyjny, nie są w stanie zaszkodzić mu nawet najbardziej szalone tańce.

Zobacz też: Makijaż na studniówkę - nietypowy i oryginalny (foto!)

Makijaż na studniówkę 2012 lub bal gimnazjalny 2012

Przedłużone i zagęszczone rzęsy metodą Blink & Go

Dzięki tej metodzie spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu. I tylko Ty będziesz wiedzieć, że aby uzyskać tak zjawiskowy efekt wystarczyła krótka wizyta u kosmetyczki lub fryzjera - na stronie biarbeauty.com możesz sprawdzić, czy Twój ulubiony salon proponuje już to rozwiązanie. Efekt utrzymuje się dwa tygodnie - po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała aplikację.

Cena aplikacji: od 190 do 360 zł (w zależności od miejsca).

Jaki makijaż będzie trendy zimą?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)