Przegląd kosmetyków rozświetlających

Kosmetyki rozświetlające są idealne dla szarej, zmęczonej cery. Nadadzą jej blasku, twarz będzie promienna i wypoczęta. Przygotowałyśmy dla ciebie przegląd kosmetyków rozświetlających.

Kremy rozświetlające

Podstawą pielęgnacji skóry jest nawilżanie, najczęściej używamy przeznaczonych do tego kremów. Jednakże na rynku istnieją kremy, które mają w sobie wiele zastosowań. Te, które wam proponujemy poza właściwościami nawilżającymi mają za zadanie rozświetlić skórę, nadać jej promienny i zdrowy wygląd. Proponujemy wam trzy, z najwyższej, średniej i niskiej półki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz też: Rzęsy - co je osłabia, a co wzmacnia?

kosmetyki

Shiseido 240 zł

kosmetyki

Olay ok. 30 zł

kosmetyki

Ziaja ok. 10 zł

Bazy rozświetlające

Przygotowując twarz do nałożenia podkładu lub innego kosmetyku koloryzującego warto pamiętać o bazie pod makijaż. Dzięki niej kosmetyki pozostają na naszej twarzy dłużej. Wybrałyśmy dla was bazy, które nie tylko przedłużają 'żywotność' makijażu ale także rozświetlają cerę i nadają jej blasku. Oto nasze trzy propozycje.

Zobacz też: Makijaż przy katarze

kosmetyki

Smashbox 155 zł

kosmetyki

Gosh ok. 60 zł

kosmetyki

Essence ok. 12 zł

Podkłady rozświetlające

Podkład jest kosmetykiem, którego używamy najczęściej. Ujednolica naszą cerę, redukuje niedoskonałości, które często pojawiają się niespodziewanie. Gama podkładów proponowanych przez producentów jest bardzo szeroka, dzięki czemu każda z nas może wybrać coś dla siebie. Podkłady rozświetlające są zazwyczaj mniej kryjące, dlatego polecamy je osobom, które nie potrzebują dużego krycia i nie mają zbyt dużych problemów z cerą. Podkłady rozświetlające nadają się na każdą okazję, mają malutkie drobinki, które pięknie odbijają światło. Zobaczcie podkłady proponowane przez nas.

Zobacz też: Błędy w makijażu - pierwsza pomoc

kosmetyki

Chanel 180 zł

kosmetyki

Revlon 69 zł

kosmetyki

Lirene ok. 20 zł

Nietypowe kosmetyki – czym zaskakują?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)