POLECAMY

Dwufazowe płyny do demakijażu - przegląd

Zmycie mascary wodoodpornej wymaga odpowiedniego preparatu i odrobiny cierpliwości. Sprawdź nasz przegląd dwufazowych płynów do demakijażu.
Dwufazowy płyn do demakijażu, jak sama nazwa wskazuje, składa się z dwóch warstw, które przed użyciem kosmetyku trzeba ze sobą zmieszać. Jedna z nich ma ciężką i dość tłustą konsystencję, która doskonale zmywa nawet wodoodporny makijaż, druga jest o wiele lżejsza i ma działanie tonizujące.

Dwufazowe płyny do demakijażu są bardzo łagodne dla skóry. Nie podrażniają okolic oczu, do tego bardzo często są bezzapachowe, więc nadają się dla skóry atopowej. Aby zmyć wodoodporny makijaż wystarczy zwilżony płynem wacik docisnąć do oka - raz na zawsze możecie pożegnać się z uciążliwym tarciem i pocieraniem, co najczęściej skutkowało zaczerwienieniem i podrażnieniem okolic oczu.


Więcej o pielęgnacji:W naszej galerii znajdziecie przegląd dwufazowych płynów do demakijażu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Zdecydowanie do demakijażu mogę polecić naturalny płyn i żel marki OrganicSeries. Są to ekologiczne kosmetyki, doskonale usuwające mocny czy wodoodporny makijaż, nie powodując przy tym podrażnień skóry.
/4 lata temu
ja korzystam z Absolute Organic - Organiczny dwufazowy preparat do demakijażu ze strony biolifestyle ;) nie podrażnia, świetnie usuwa makijaż, nie zostaje mi nigdy "panda" po nocy :) a przy tym jest ekologiczny :)
/5 lat temu
płyn z Mary Kay jest super:)