POLECAMY

Tatuaże dla urody

Mogą być prawdziwą ozdobą ciała, nie mającą nic wspólnego z gangami motorowymi ani fanami alternatywnej muzyki. Obejrzyjcie nasze inspiracje…

Mogą być prawdziwą ozdobą ciała, nie mającą nic wspólnego z gangami motorowymi ani fanami alternatywnej muzyki. Obejrzyjcie nasze inspiracje…

 

Delikatne ornamenty

Najbezpieczniejszy i najpiękniejszy tatuaż jest prosty, delikatny, przypominający raczej ornament niż malunek. Wzory subtelnie oplatają większe i mniejsze części ciała zwracając uwagę, ale też wyszczuplając, podkreślając linie…

 

Druga skóra

Podejście z zupełnie przeciwnego bieguna, czyli tatuaż jako malunek na dużych powierzchniach ciała. Kontrowersyjny, zwłaszcza, jeśli się znudzi, zmieniający dość znacznie pojęcie nagości, ale też niesamowicie kuszącyn a nawet seksowny. Idealny dla kobiet o licznych niedoskonałościach na skórze.

 

Kuszący dekolt

Lubimy, gdy panowie doceniają i podziwiają naszą klatką piersiową. Tatuaż na dekolcie to wspaniała, oryginalna alternatywa dla push-upów i wycięć po pas - pasuje paniom z mniejszym i większym biustem, zapowiada magiczne rozkosze, dodaje orientalności. Piersi oczywiście lepiej pozostawić naturze!

 

Seksowne plecy

To jedno z ulubionych damskich miejsc na tatuaż. Seksowne, acz nie rzucające się w oczy tak bardzo jak front, plecy są wdzięcznym płótnem dla malunków, rysunków, całych opowieści. Odpowiednie kształty pomagają wręcz nadać naszej sylwetce linii kobiecości i z bikini wyglądają po prostu prześwietnie.

 

Piękne ramiona

Również dość uniwersalna, bezpieczna lokacja, idealna dla miłośniczek topów na ramiączkach, które chcą, aby ich cielesną sztukę było dobrze widać. Wzory mogą być tu bardzo subtelne, ograniczone do prostych symboli lub modnych napisów, albo kolorowe, spontaniczne, oryginalne, przywołujące na myśl bajkowe postacie.

 

Nogi pełne treści

Tatuowanie nóg to trudna decyzja, zwłaszcza dla tych z nas, które na co dzień noszą do biura spódniczki i garsonki. Niemniej jednak wszystko jest oczywiście kwestią smaku - można aplikować wzory przypominające do złudzenia modne z pończoch i rajstop zdobienia; można iść na całość i zmienić całego nogi w seksowną galerię sztuki. To ostatnie wyjście spodoba się paniom z przebarwieniami na skórze.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
ja przepraszam, ale czy 'aŁtor/ka' tego artykułu ma JAKIEKOLWIEK pojęcie o tatuażu?? "Idealny dla kobiet o licznych niedoskonałościach na skórze." Pogięło? Na chorej skórze - no chyba, że mówimy wyłącznie o bliznach - żaden normalny tatuator nic nie zrobi! To samo z pieprzykami - za duże ryzyko! Pod tatuaż nadaje się wyłącznie ZDROWA skóra.
/6 lat temu
niezły FAIL - w artykule o tatuażach wrzucić zdjęcie Jessiki Alby z dziarami doklejonymi fotoszopą... i to kiepską.
/6 lat temu
Rozumiem,że mogą komuś bardzo się podobać,ale osobiście wolę na nie popatrzeć-nie zdecydowałabym się ;))