POLECAMY

Jak zlikwidować sińce pod oczami

Sińce pod oczami nie wyglądają sexy. Sprawiają, że wydajesz się starsza. Za pomocą zabiegów medycznych przywrócisz oczom młodzieńczy blask.

Jak zlikwidować sińce pod oczami fot. FREE
Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów odmładzających okolice oczu i poprawiających wygląd tej partii twarzy. Warto z nich skorzystać, aby przywrócić oczom blask i znów elektryzować spojrzeniem.

Mezoterapia pod oczy

Podkrążone i zapadnięte oczy to często wynik predyspozycji genetycznych i braku warstewki tłuszczyku, dzięki której skóra jest gładka i wygląda młodo. Warto szczególnie troskliwie zająć się tą newralgiczną częścią twarzy. Skutecznym rozwiązaniem jest mezoterapia specjalnymi preparatami z kwasem hialuronowym, jak np. NCTF HA.

- Na czym polega zabieg
Po znieczuleniu kremem Emla lekarz dokładnie ostrzykuje skórę pod oczami specjalnym preparatem zawierającym kwas hialuronowy, witaminy i mikroelementy. Kwas nawilża i wygładza skórę, witaminy i mikroelementy odżywiają ją, chronią przed wolnymi rodnikami i wspomagają jej regenerację.
- Efekty
Pierwszy pojawi się po kilku dniach, ale właściwy dopiero po kilku zabiegach. Aby zobaczyć wyraźną różnicę, wystarczą już dwa zabiegi.
- Czas
Jeden zabieg trwa ok. 10 min., plus 30 min. znieczulenia.
- Cena
Za jeden zabieg zapłacisz ok. 200 zł (zaleca się wykonanie minimum dwóch).

"Moja twarz wygląda teraz na bardziej wypoczętą!"
Zastosowany preparat: NCTF HA
Ania:
Moje oczy są wiecznie podkrążone. Mam nadzieję, że dzięki mezoterapii będą wyglądać na bardziej wypoczęte.
Dr Agnieszka Szewczyk: U Ani brak podściółki tłuszczowej, dlatego oczy są lekko zapadnięte. Mezoterapia powinna przynieść znaczącą poprawę.
Ania: Najbardziej przerażała mnie świadomość, że igła znajdzie się blisko moich oczu. "Zamknę je i otworzę dopiero, gdy zabieg się skończy" - postanowiłam. To była dobra taktyka. Dodatkowo dzięki znieczuleniu nie czułam wkłuć. Preparat jest podawany tak płytko, że brak również uczucia rozpierania w tkankach. W efekcie nie do końca orientowałam się, w którym miejscu znajduje się igła. Na koniec pani doktor posmarowała skórę kremem z witaminą K i naniosła podkład. Po zabiegu nie było śladu.
Efekt: Odświeżenie skóry zauważyłam już po 4 dniach. Twarz wyglądała na bardziej wypoczętą. Zdecydowana poprawa nastąpiła jednak po dwóch zabiegach. Gorąco polecam!
Gdzie: Gabinet Lekarski Nova Derm, Warszawa, ul. Chłodna 11, tel. 022 620 98 65, www.novaderm.pl

Peeling rozjaśniający
Cienie pod oczami spowodowane prześwitywaniem drobnych naczyń żylnych można zminimalizować. Dobre rezultaty daje peeling z argininą.
- Jak to działa
Zawarta w preparacie arginina wpływa na poprawę krążenia, kwas mlekowy działa złuszczająco.
- Zabieg
Nie wymaga znieczulenia i nie pozostawia widocznych śladów. Lekarz najpierw nakłada preparat na całą twarz, a potem – drugą warstwę – już tylko pod oczy. Peeling ma działanie rozjaśniające.
- Po zabiegu
Może wystąpić niewielkie zaczerwienienie.
- Efekt
Pojawia się mniej więcej po dwóch tygodniach. Pełen rezultat osiągniesz po wykonaniu serii zabiegów.
- Czas
Zabieg trwa zaledwie 10–15 min.
- Cena
Jeden zabieg – ok. 200 zł.

"Nareszcie nie muszę używać kryjącego korektora!"
Zastosowany preparat: ARGIPEEL
Kasia:
Moim problemem są cienie pod oczami. Przez nie jestem zmuszona do stosowania mocno kryjących podkładów.
Dr Agnieszka Szewczyk: Argipeel ładnie rozjaśni okolice oczu i zlikwiduje zasinienia.
Zabieg: Rozpoczął się demakijażem skóry, potem lekarz nałożył mi pędzelkiem preparat na całą twarz, a po chwili przerwy drugą warstwę tylko pod oczy. Na koniec nałożono mi krem łagodzący. Następnego dnia moja skóra wyglądała ładnie, nie pojawiły się plamki ani zaczerwienienia, tylko przy dotyku czułam, że jest bardziej wrażliwa. Po tygodniu widziałam już wyraźną różnicę – twarz stała się bardziej promienna i gładsza, a cienie mniej widoczne.
Gdzie: Gabinet lekarski Nova Derm, Warszawa, ul. Chłodna 11, tel. 022 620 98 65, www.novaderm.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (18)
/rok temu
Ja od urodzenia borykałam się z problemem cieni i obrzękami pod oczami. Pozbyłam sie tego problemu wykonując zabieg mezoterapii w Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie. Polecam wszystkim którzy maja ten sam problem.
/rok temu
Miałam usuwane sińce pod oczami za pomocą lasera. Klinika medycyny estetycznej Profemed miesci sie w Mariocie w Warszawie - bardzo fajne i prestiżowe miejsce, a ceny prystępne wbrew pozorom :)
/2 lata temu
Ja polecam klinikę PRODEMED w samym centrum - u nich na pewno otrzymasz fachową konsultację.
POKAŻ KOMENTARZE (15)