POLECAMY

Czerwoną szminką zamaskujesz cienie pod oczami!

Nie wierzysz, że to się może udać? Sprawdź!

Czerwoną szminką zamaskujesz cienie pod oczami! fot. FREE/kolaż Polki.pl
Brzmi nieprawdopodobnie prawda? Ale wierzcie nam na słowo, ta metoda działa! Czerwona szminka pomoże tym z was, u których zwykłe korektory nie maskują ich tak jak powinny.

Czerwona szminka pod oczy - jaki odcień wybrać?

Wybierając odpowiedni kolor szminki musimy posłużyć się kołem kolorów. Potrzebujemy odcieni, które neutralizują kolor naszych sińców. Zasinienia pod oczami są zazwyczaj albo zielono-niebieskie, albo niebiesko-fioletowe. Pierwsze z nich są neutralizowane ciepłym czerwonym, czysto niebieskie – pomarańczą, a niebiesko-fioletowym dadzą radę już tylko żółte, żółto-pomarańczowe odcienie. Zerknijcie na koło kolorów.

Czerwona szminka na cienie pod oczami - jak to działa?

Użycie szminki przede wszystkim przedłuża trwałość maskowania cieni. Dzięki temu możemy używać produktów o lżejszej formule. Koniecznie wybierajcie matowe pomadki o lekkich formułach.

Jak nakładać czerwoną szminkę pod oczy?

Najlepiej za pomocą gąbeczki lub opuszek palców. Najpierw zacznij standardowo od podkładu, potem nałóż pomadkę, a na koniec lekki korektor.

Słyszałyście już o tej metodzie maskowania cieni? A może miałyście już okazję ją przetestować? Dajcie znać jak się u was sprawdziła!

Więcej naszych trików i porad:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
baba2015.07.28 15:14 Nie pojmę do końca życia dlaczego "mascara" a nie tusz do rzęs?????????????? Bo to tak po amełykańsku ;P
/rok temu
Nie pojmę do końca życia dlaczego "mascara" a nie tusz do rzęs??????????????