WYNIKI! Wygraj golarkę elektryczną Philips Series 9000 dla swojego faceta

Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie!

WYNIKI! Wygraj golarkę elektryczną Philips Series 9000 dla swojego faceta fot. materiały prasowe Philips
WYNIKI KONKURSU!
  • Aszka7
  • ewik196
  • katrex6
Gratulujemy!

Mężczyźni chcą cieszyć się idealnie gładką skórą, ale zależy im również na tym, aby świetnie wyglądać - to dodaje im pewności siebie. Dzięki golarkom elektrycznym Philips Series 9000 marka zrewolucjonizowała segment golarek elektrycznych w celu zapewnienia idealnego i jak dotąd najbardziej precyzyjnego golenia, nie rezygnując z wygody użytkowania.

Nagrody:

Mamy dla Was 3 golarki elektryczne Philips Series 9000.

Pytanie konkursowe:

Jak według Ciebie powinien wyglądać facet idealny? Dlaczego uważasz, że golarka Philips Series 9000 to najlepszy prezent na Święta dla Twojego mężczyzny? W kilku zdaniach opisz swój ideał faceta, a my wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy nowoczesnymi golarkami elektrycznymi Philips Series 9000.

Konkurs trwa od 5 do 19 listopada.Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.
 
Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Poznaj golarkę Philips Series 9000

 

Aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, szczególnie tam, gdzie rosną one w różnych kierunkach, mężczyźni często muszą golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co zwiększa wrażliwość skóry, powoduje podrażnienia i w efekcie wywołuje frustrację. Golarka elektryczna Philips Series 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu*

75 lat doświadczenia w opracowywaniu nowych technologii, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło na stworzenie serii 9000 - jak dotąd najbardziej zaawansowanych golarek elektrycznych w ofercie Philips.
 

Dodatkowe innowacje:

  • Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski.
  • Za jednym dotknięciem przycisku unikalny system SmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę Philips Series 9000, dzięki czemu produkt działa za każdym razem tak samo, jak przy pierwszym użyciu.
  • Dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.
  • Dzięki ContourDetect - autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips Series 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu*.
 
*w porównaniu z modelami Philips SensoTouch


 
Więcej informacji znajdziesz na www.philips.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/2 lata temu
Facet idealny to wysoki, pięknie pachnący, przystojny brunet, z zadbanymi dłońmi i dwudniowym zarostem. Wypisz wymaluj mój facet. Dlaczego golarka Philips Series 9000 to prezent dla niego? A dla kogóż ma być jak nie dla ideału ??? I cieszyłby się jak dziecko...
/2 lata temu
Idealny facet to taki ktory sprawia ze kazda kobieta moze poczoc sie wyjątkowo przy nim nie zaleznie od wieku figury i wogole. Moj facet jest idealny wysoki dobrze zbudowany a przepieknym bujnym zaroscie. Golarka elektryczna Philips Series 9000 pozwoli mu na latwiejsze idealniejsze golenie kazdego ranka. bedzie idalnym prezentem na niebawem oczekiwane urodziny
/2 lata temu
idealany, facet, to ten, który, sprawia, ze kobieta,. cauje, się, przy, nim, pięknie, i swobodnie, i bezpiecznie, goalrka, phlipis, będzie, wymaroznym, preznetem, dla ukochanego, ponieważ, dzięki, temu, oboje, tej,gawizdki, bedzimy,mogli, poczuc, się idealnie
POKAŻ KOMENTARZE (9)