Zobaczcie, co będzie modne wiosną 2017 wg Thecadess

Thecadess i ich kolekcja na wiosnę i lato 2017. Zobaczcie najnowsze propozycje marki

Joanna Mroczkowska / 2 tygodnie temu

Thecadess wiosna-lato 2017

Wczoraj wieczorem w warszawskiej siedzibie SARP odbył się pokaz duetu Thecadess. Piotr Sałata i Radek Rociński zaprezentowali swoją drugą w karierze kolekcję.

Sprawdźcie najnowsze trendy na wiosnę i lato 2017

Na wybiegu projektanci zaprezentowali szereg propozycji, które na pewno sprawdzą się wiosną i latem 2017. W kolekcji można znaleźć florystyczne motywy, plisy, modne spodnie cullotes i asymetryczne sukienki.

W kolekcji znalazło się również mnóstwo typowo wakacyjnych projektów. Sukienki maxi, oversize'owe koszule i szorty.

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Thecadess była egzotyka i tropiki. Motyw kwiatów i liści przywodzi na myśl żar słońca. Kobiece i romantyczne sylwetki przełamaliśmy egzotycznymi wzorami liści i kwiatów. Kolekcja utrzymana jest w tonacjach od bieli poprzez pudrowy róż, granat aż po połyskliwą czerń. 6 sylwetek, które pojawiły się na wybiegu było dedykowane nowej butelce Martini Prosecco Vintage. Sylwetki zostały utrzymane w tonacji srebra z czerwonymi akcentami charakterystycznymi dla Martini.

- Radek Rociński, współzałożyciel Thecadess

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 tygodnie temu
Nie słyszałam o tej marce, ale ubrania bardzo fajne, kilka na pewno chciałbym mieć
/2 tygodnie temu
podoba mi się ta koszula. gdzieś widziałam coś podobnego, chyba w hexe. teraz to już na pewno muszę sie w taką zaopatrzyć :)
/2 tygodnie temu
ja coś na kształt takiej modnej plisowanki sobie już uszyłam :) jeszcze jak zimno było to zobaczyłam nowy pomysł na przepis na szycie i od razu wykorzystałam. wiedziałam że się na wiosne przyda :)