Sprawdź kto zaprojektuje najnowszą kolekcję dla River Island

Dowiedz się już teraz

fot. serwis prasowy River Island
River Island zapowiedział właśnie kolaborację ze wschodzącą gwiazdą projektowania mody, Katie Eary, w ramach Design Forum na wiosnę/lato 2014. Na kolekcję młodej artystki dla River Island składają się gładkie, lejące się tkaniny, ekspresjonistyczne printy, seksowne kostiumy kąpielowe i modne akcesoria.

Brytyjska projektantka Katie Eary rozpoczęła swoją profesjonalną przygodę zmodą wraz z uzyskaniem dyplomu w londyńskim The Royal College of Art w 2008 roku. Od tamtej pory jej kariera błyskawicznie się rozwija, a sama Katie jest bacznie obserwowana na londyńskiej modowej scenie. Projektantka skupia się głównie na modzie męskiej – ściśle współpracowała z Kanye Westem przy tworzeniu jego marki.

Kolekcja Katie Eary dla River Island, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas londyńskiego Tygodnia Mody w lutym 2013 w krótkim filmie wyreżyserowanym przez Kingę Burzę. Inicjatywa River Island Design Forum pomaga szerzej zaistnieć młodym twórcom, a panel Fash/On Film, stworyonz we współpracy z British Fahion Council, ma na celu wspieranie roli filmu w branży mody oraz rozwijania relacji między projektantami a filmowcami.

Zobaczcie również:
Typy redakcji z karnawałowej kolekcji River Island
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)