POLECAMY

Popularne polskie blogerki w ubraniach Gatta

Każda z dziewczyn stworzyła stylizację z wybranych przez siebie produktów marki Gatta, zarówno z popularnych rajstop, jak i odzieży tej marki. Zobacz efekty!
Udział w akcji „Jesienne stylizacje z Gattą” wzięło pięć czołowych polskich blogerek: Joasia ze Styledigger, Julia z Maffashion, Magda - autorka bloga Bagladyshop, Natalia, czyli Glamourina i Karolina – Cajmel.

Każda z nich na swoim blogu pokazuje wyjątkowe zestawy i stylizacje. Choć wszystkie je łączy zamiłowanie do mody, każda z nich ma swój niepowtarzalny styl.

Gatta zaproponowała, by z projektów z kolekcji Joannahorodyńskagatta, Gatta Bodywear i rajstop Gatta Collant czy Galeria Fantasia stworzyły swoje, oryginalne kreacje.

Wśród blogerek największe zainteresowanie wzbudziła kolekcja zaprojektowana dla Gatty przez Joannę Horodyńską, która jest dla wielu polskich szafiarek wyrocznią w kwestiach mody. Dziewczyny miały okazję się przekonać, że marka kojarzona dotąd przede wszystkim z rajstopami, pończochami czy podkolanówkami ma w swojej ofercie także bogatą kolekcję ciekawych ubrań.

Akcja „Jesienne stylizacje z Gattą” doskonale pokazuje, co w nadchodzącym sezonie pojawi się na polskich ulicach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)