Polskie gwiazdy przeciw HIV

Wzorem zagranicznych celebrytów nasze gwiazdy promują bezpieczny seks i super-koszulki zaprojektowane przez rodzimych, znanych kreatorów i to za 29 zł!

Polskie gwiazdy przeciw HIV fot. serwis prasowy

Trudno w to uwierzyć, ale szacuje się, że w Polsce żyje 35 tysięcy osób z HIV, a tylko jedna trzecia z nich wie o swoim problemie! Do tego liczba nowo wykrywanych zakażeń wciąż wzrasta, szczególnie wśród osób heteroseksualnych.

Dlaczego? Głównie z powodu uprawiania przypadkowego seksu bez zabezpieczenia. O tym, że warto pamiętać o zagrożeniach i robić regularnie testy na HIV, przypomina trwająca właśnie ogólnopolska kampania „RyzyKOchania”. Gwiazd (m.in. Marii Peszek i Weroniki Rosati) do udziału w niej nie trzeba było długo namawiać. Ty też możesz do nich dołączyć!

MODA W AKCJI W ramach kampanii „RyzyKOchania” T-shirty zaprojektowali m.in. Dawid Woliński, Viola Śpiechowicz oraz duet Paprocki & Brzozowski. Możesz je kupić na Allegro.

Najogrętsze trendy w modzie na 2017 rok!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
I'll try to put this to good use imemditaely.
/7 lat temu
świetnie!
/7 lat temu
Kupilam sobie 3 koszulki :) dobrze sie nosza i sa naprawde ladne. Nigdy bym nie pomyslala ze bede miala koszulke paprockiego i brzozowskiego za 30zl. dziewczyny, polecam! wspierajmy takiep olskie inicjatywy zamiast zachwycac sie tylko zagranicznymi