Pierwsze spotkanie z modą za nami!

W sobotę, 18 kwietnia, w galerii Malta w Poznaniu odbyło się pierwsze z zaplanowanych spotkań z wiosenną modą organizowanych przez markę Gatta

fot. serwis prasowy
Przez cały dzień, przy specjalnym stoisku Gatta, wszystkie zainteresowane modą kobiety mogły zasięgnąć porady profesjonalnej stylistki, natomiast wieczorem wybrane klientki salonu Gatta spotkały się z najbardziej popularną stylistką w Polsce – Joanną Horodyńską.

Joanna Horodyńska z wdziękiem wprowadziła nas w świat wiosennej mody – przez cały wieczór trwały rozmowy na temat kolorów i krojów, wzorów i dodatków. W końcu nie co dzień trafia się okazja, by przymierzyć stroje z szafy znanej stylistki i zasięgnąć jej porady…
Ale ten dzień minął również pod znakiem wyeksponowanych nóg. Wszystkie Panie mogły dobrać do swojego stylu i ubrań – pod czujnym okiem stylistki – odpowiednie rajstopy, legginsy lub pończochy: ozdobione wzorem florystycznym, geometrycznym, kwiatami lub kratą. I tym samym – podążać za najnowszymi wiosennymi trendami.

Przed nami kolejne spotkania ze stylistkami Gatty oraz Joanną Horodyńską. W najbliższy weekend wiosenna moda zawita do Manufaktury (24 kwietnia) oraz Galerii Łódzkiej (25 kwietnia). Przez cały dzień, w każdym z miejsc, czekać będzie jedna ze stylistek współpracujących z Gattą i udzielać będzie wszystkim zainteresowanym porad na temat wiosennych trendów, kolorów i stylów. Wieczorem natomiast pojawi się Joanna Horodyńska. Na spotkanie z jedną z najbardziej znanych polskich stylistek zaproszone zostaną wybrane klientki Gatty, z którymi skontaktują się lokalne salony. Także inne osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu będą mogły w ramach wolnych miejsc zapisywać się na porady modowe Joanny Horodyńskiej w salonie marki Gatta w tygodniu poprzedzającym wydarzenie w danej galerii.


Plan spotkań z Joanną Horodyńską:
Łódź – Manufaktura: 24 kwietnia 2009
Łódź – Galeria Łódzka: 25 kwietnia 2009
Warszawa – Arkadia: 8 maja 2009
Warszawa – Złote Tarasy: 9 maja 2009
Kraków – Galeria Krakowska: 22 maja 2009
Katowice – Silesia City Center: 23 maja 2009
Szczecin – Galaxy: 30 maja 2009

Zapraszamy na wiosenne spotkania z modą!


Co Joanna Horodyńska mówi o swoim stylu?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)