POLECAMY

Mamy je! Te kolory będą modne wiosną i latem 2017

Zobacz już teraz, jak umiejętnie planować zakupy na wiosnę i lato 2017

Joanna Mroczkowska / 6 miesięcy temu
Mamy je! Te kolory będą modne wiosną i latem 2017 fot. FREE Imax/Tree

Modne kolory wiosna-lato 2017

Chociaż do wiosny jeszcze dłuższa chwila, my chcemy być już gotowe. Tendencje kolorystyczne na wiosnę i lato 2017 znane są praktycznie tuż po zakończeniu tygodni mody. Zatem, by nie przeciągać - publikujemy je, jak najszybciej. Może pomoże wam to w budowaniu swojej garderoby, a na pewno taka wiedza przyda się podczas zbliżających się wyprzedaży. Zaczynamy!

Paleta pasteli

W przyszłym sezonie hitem będą pastele (cóż za niespodzianka... ). W tegorocznej palecie znalazły się odcienie lila, żółtego, niebieskiego i pomarańczowego.

Jakie wzory będą hitem wiosny i lata 2017?

kolory
Zdjęcia z wiosennego pokazu Hermes, maślany - śmietankowy, pomarańcz - koralowy - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Odcień orchidei, od lila po wpływy fioletowego. Jeśli chodzi o żółcie to przede wszystkim myślimy tu o kolorze śmietankowym, maślanym. Niebieskości to soczyste kolory oscylujące między przejrzystym niebem a wodą. Na koniec pomarańcz - tu przede wszystkim tony koralowe.

Tripikalnie

W tym sezonie mocną tendencją będą tropikalne odcienie niebieskiego. Między turkusem a kolorem morza - w nocy. A także pustynna czerwień. Ciepły kolor kojarzący się przede wszystkim z Indiami.

modne kolory ss17
Odcienie morskiego, pastelowy niebieski, zdjęcia z wiosennych pokazów Balenciaga i Givenchy - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Przygaszone lato

Hitem sezonu wiosna-lato 2017 będą przygaszone odcienie i tu znów zaczynamy od koloru niebieskiego. Tym razem w odcieniu barwinka. Potem następuje renesans (kolejny) różu. Najmocniejszym w sezonie będzie antyczna róża, czyli przyćmiony kolor kwiatu z charakterystycznymi tonami.

modne kolory
Od lewej: antyczna róża, kwiat barwinka, oliwkowa czerń i burgund - kolaż Polki.pl

Wieczorową porą

Na koniec czerń. W tym sezonie najmocniejszym trendem będzie jej oliwkowy odcień. Czerń z delikatnym odcieniem zieleni. Wiosną i latem 2017 nie można zapomnieć też o klejnotach. Hitem będzie burgund z domieszką kasztana.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/miesiąc temu
Nie przepadam za pastelami, ale jeśli mam się trzymać trendów na wiosnę lato 2017, to musze chyba zaopatrzyć się w jakieś pastelowe dodatki...
/2 miesiące temu
Pastele na ubraniach i pastele na głowie. Trendy chyba jeszcze nigdy nie były takie fajne jak tej wiosny. Szykuje się kolorowy zawrót głowy i to dosłownie. Sama idę w weekend na farbowanie do In Harmony i chcę sobie zrobić najmodniejsze kolor sezonu - blorange.