Moda na salonach - własne stylizacje gwiazd

Będąc ostatnio na kilku pokazach mody zauważyłem dużą zmianę w wyglądzie wielu celebrytów. Na najnowszy pokaz Mariusza Przybylskiego przybyło wiele gwiazd ekranu, biznesu,sztuki i kultury tych mniejszego formatu czyli jednego serialu, a także tych z których możemy być dumni.

Będąc ostatnio na kilku pokazach mody zauważyłem dużą zmianę w wyglądzie wielu celebrytów. Na najnowszy pokaz Mariusza Przybylskiego przybyło wiele gwiazd ekranu, biznesu,sztuki i kultury tych mniejszego formatu czyli jednego serialu, a także tych z których możemy być dumni.

Pokaz był lekko opóźniony więc miałem trochę czasu by obejrzeć stylizację poniektórych osób. Przyznam z dumą, że gwiazdy zaczęły wreszcie przywiązywać uwagę do tego w co się ubierają, a także do dodatków czyli butów torebek i biżuterii.

Pozytywnie zaskoczyła mnie Kasia Burzyńska. Piękna rudowłosa, znana ze swoich odważnych stylizacji tym razem postawiła na skromność. Pojawiła się w pięknej białej sukni odkrywającej ramiona i świetnych dodatków w postaci butów.

Czarna stonowana sukienka Sylwii Gliwy podkreśliła jej alabastrową cerę. Na uwagę zasłużyła również Kasia Figura i jej słynne buty Miu Miu. Paulina Kurzajewska, która jest dla mnie jedną z wielu bardzo dobrze ubranych kobiet w modnym kombinezonie wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Niestety nie wszystko było takie cudowne jakby się mogło wydawać. Nie zabrakło oczywiście wszelkiego rodzaju modowych wpadek. Niektóre pseudo celebrytki (piosenkarko-tancerko-projektantki) i jak by ich jeszcze zwać, próbowały wykazać się tym, że z modą są na bieżąco i nie zawsze metka znanego projektanta pomaga. Efekt co tu dużo mówić, był odwrotny do zamierzonego. Kolorystyka wprawiała w oślepienie. Patrzyłem ze zdumieniem na tandetę podkreślającą to co powinno zostać ukryte.

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, jak zawsze z modą na czasie -  perfekcyjni w każdym calu. Pokazy mody właśnie mają to do siebie, że zawsze pojawia się na nich mnóstwo celebrytów wszelkiego formatu. Robią wszystko by zostać zauważonym, choć często lepiej wyszło by im pozostanie w cieniu.

 Sam pokaz okazał się jak zwykłe na najwyższym poziomie i oby takich imprez w Polsce było coraz więcej, bo z niecierpliwością czekam na kolejne prezencje naszych gwiazd.

fot.mwmedia

Dlaczego linia ART to pojedyncze egzemplarze?
SKOMENTUJ (17)
KOMENTARZE (17)
Paweł A./5 lat temu
Znam pracę Adriana i wiem ze ma ogromny talent do tego co robi !!! Najfajniejsze jest to ze jego wrogowie ,zawistni ludzie którzy siedza w domu i nierobią nic obrażaja innych ,a może spróbowałbyś ty lub spróbowałabys napisac cos i sprawdzilibyśmy twoją wiedze Aniu B,Darku W ,lub inny ................... ???
Paweł A./5 lat temu
Jego wiedza o modzie jest bardzo wielka stad pracaz najlepszymi w Polsce palancie !!!Pokaz może ryja to może wtedy sprawdzimy twoja wiedze na tematy mody !!!
Gość We-Dwoje.pl/5 lat temu
Kolego naucz sie pisac a pozniej zaczerpnij troche wiedzy o modzie .....Powodzenia
POKAŻ KOMENTARZE (17)