Poznaj nową designerkę, która zaprojektuje dla River Island

Dowiedzcie się więcej!

fot. serwis prasowy River Island
Co roku zimą River Island wypuszcza do sprzedaży linię zaprojektowaną przez brytyjskich designerów. W poprzednich latach dla znanej sieciówki tworzyły takie nazwiska jak Eudon Choi, Katie Eary, czy Joseph Turvey. River Island z dumą informuje, że do tego grona dołączyła Liz Black, która zaprojektuje kolekcję na zimę 2015.


Liz Black dla River Island

Podczas tworzenia kolekcji dla River Island, Liz Black czerpała inspirację z historii rosyjskiej księżniczki Anastazji, córki cara Mikołaja II. Symbolem kolekcji jest noc. Paleta kolorów jest ciemna, waha się od czarnego po granatowy z elementami błękitu i szarości.
 
Liz Black dla River Island zima 2015
 
“Do River Island trafiłam, podczas mojej pierwszej wizyty w Londynie i kupiłam znaczenie więcej niż było w planach! Wtedy nie mogłam nawet podejrzewać, że 14 lat później zostanę poproszona o zaprojektowanie specjalnej kolekcji właśnie dla tej marki. Praca z zespołem River Island była fantastycznym doświadczeniem i z profesjonalnego punktu widzenia, dała mi dużo satysfakcji”.
- mówi Liz Black

Kolekcja, która trafi do sprzedaży we wrześniu 2014 składać się będzie z 9 modeli ubrań oraz akcesoriów. Ceny będą wahać się od 150 złotych do 600 złotych.

Więcej o jesiennych kolekcjach:Carry - poznaj zimową kolekcję marki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)