POLECAMY

Leć na wyprzedaże zagranicę

Jak co roku po świętach obniżki sięgają nawet 70 procent. Ale upolować w dobrej cenie można nie tylko ubrania – właśnie rozpoczyna się styczniowa promocja linii lotniczych
Leć na wyprzedaże zagranicę
Jeśli kochasz buszować po sklepach w poszukiwaniu markowej odzieży w obniżonych cenach, to właśnie nadszedł czas dla Ciebie!

W wielu państwach Europy nadszedł właśnie czas posezonowych przecen. Np. we Francji ten nadzwyczajny sezon dla zakupoholików rozpoczyna się 12 stycznia i trwa 15 lutego, a z kolei w Niemczech tradycyjny sezon przecen odbywa się przez ostatni tydzień stycznia i pierwszy tydzień lutego.

Od 11 do 31 stycznia 2011 startuje również promocja linii lotniczych AIR FRANCE i KLM. Promocji podlegają wybrane przeloty na trasach europejskich, do miast Europy, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Azji, a także na Karaiby i Wyspy Oceanu Indyjskiego. Teraz do paryskich butików można wyskoczyć już za 390 zł lub przywitać chiński Nowy Rok w Pekinie, płacąc za przelot tylko 1990 zł (cena obejmuje przelot w obie strony łącznie z podatkami).

Większość biletów zakupionych w okresie promocji można wykorzystać na przelot do końca czerwca 2011, dlatego już teraz możemy pomyśleć o spędzeniu Walentynek i karnawału w Wenecji czy zaplanować na długi majowy weekend wypad windsurfingowy do Egiptu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)