POLECAMY

Kuszenie pięknem

Najnowsza kolekcja Gosi Baczyńskiej z krainy staromodnych toaletek i bombonierkowych pudełek...

 
Gosia Baczyńska zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję, w której przenikają się najpiękniejsze elementy z przeszłości...

Jako ambasador marki Rémy Martin przygotowała wyjątkowe przedstawienie, podkreślające symbiozę pomiędzy pięknem sztuki a zmysłowością koniaku. Inspiracją dla najnowszej kolekcji stała się szlachetność detalu w dawnych, nieco już zakurzonych trendach.

Ta kolekcja jest bardzo szykowna. Są w niej sukienki „futerał”, podkreślające kobiecą sylwetkę. Balowe, majestatyczne suknie na halkach, uszyte z dbałością o krój i detal zachwycają pięknymi tkaninami - niektóre z nich zostały wyprodukowane specjalnie dla projektantki.

Pojawiają się jedwabne, prasowane welury, satyna i koronki. Ubrania ozdobiono cekinami w kolorach opalizującej zieleni, srebra i czerni. W kolekcji nie zabrakło detali, z których słynie Gosia Baczyńska, czyli misternych draperii i plisów. Po raz pierwszy pojawia się kryształowo-rogowa biżuteria.

Kolekcja ta jest snem o dzieciństwie, w którym Gosię Baczyńską zachwycały eleganckie damy na ekranie czarno-białego telewizora...
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11 lat temu
calkiem niezla ale modelki mogly by byc ladniejsze
/12 lat temu
moja ulubiona projektantka...wielki talent...
/12 lat temu
tworzy cudowne kobiece kreacje, nic dodać i nic ująć ma talent