Uważajcie na ten trend! Kto może nosić wysokie kozaki?

Kto będzie dobrze w nich wyglądał?

fot. Free/ ImaxTree/ kolaż polki.pl
Moda co jakiś czas serwuje nam "haczyki". Jeśli się na nie złapiemy, możemy wyglądać, delikatnie rzecz ujmując, niekorzystnie. Właśnie takim trendem są kozaki z wysoką cholewą, które lansuje w tym sezonie wiele domów mody. Takie buty były motywem przewodnim w kolekcji Pucci na jesień i zimę 2013/2014. Dlaczego są tak niebezpieczne dla naszego wyglądu?

Free/ Imaxtree, Pucci

Odpowiedź jest prosta - "tną" sylwetkę na części przez co nas pogrubiają i optycznie skracają nogi. Na niewiele zdadzą się tu nawet wysokie obcasy. Nie ma co ukrywać - kozaki z wysoką cholewą, bez ograniczeń mogą nosić jedynie wysokie i bardzo szczupłe osoby.

Przykładem jest chociażby Anja Rubik. Tego typu buty zaokrąglają jej sylwetkę, a że jest ona wyjątkowo smukła, to tylko zyskuje na seksapilu.Co więcej - właśnie dzięki temu, że Anja nie posiada obfitych krągłości, nie wygląda w takich kozakach wulgarnie. Gdyby założyła je przykładowo Kim Kardashian, prezentowałaby się dwuznacznie...

Noś wysokie kozaki jeśli:

  • jesteś szczupła i wysoka
  • twoje nogi są długie, jak u modelki
  • masz sportowy kształt ud, bez wyraźnych krągości

Zapomnij o kozakach z wysoką cholewą jeśli:

  • jesteś niska (nawet jeśli nosisz rozmiar zero)
  • masz seksowne kobiece krągłości (niezależnie od rozmiaru)
  • twoje nogi są krótkie

Anja Rubik/ ONS

Co więcrobić, jeśli ten model butów bardzo kusi niższą i krąglejszą osobę od większości modelek? Odpowiedziąjest monochromatyzm barw. Jeśli do czarnych kozaków, założymy czarne grube rajstopy i jednolitą (niezbyt krótką) sukienkę, będzie dobrze. Ale warto uważać!
SKOMENTUJ (4)
Nie chowaj ich do szafy: metaliczne ubrania są nadal modne
KOMENTARZE (4)
jam/2 lata temu
gdyby w to co ma na sobie Ania Rubik ubrala sie zwykla dziewczyna to wygladala by jak dziwka czy tirowka
ja/2 lata temu
dla mnie to obraz anoreksji nic pieknego nawet moje kochane kozaki na tej osobie przyblakly wole 1000 razy kobiety co maja to cos w sobie nawet deko tluszczyku bo to tez kobiece cechy przeciez rozmiar 8 czy 10 to nic zlego
seo service/2 lata temu
ZjSMEk This is a great resource. Ill visit again.
POKAŻ KOMENTARZE (4)