Kobiety plus size odtwarzają topowe kampanie reklamowe. Piękno nie ma rozmiaru XS?

Zobaczcie, jak sobie poradziły w roli modelek

Joanna Mroczkowska / miesiąc temu
fot. Cosmopolitan.com

Zmiany nadchodzą, ale bardzo powoli. Wciąż otwierając kolorowe magazyny, czy oglądając reklamy widzimy same szczupłe kobiety i wychudzone modelki. A w końcu piękno nie ma jednego rozmiaru i występuje w każdym kształcie i kolorze.

Piękności plus size podejmują wyzwanie

To właśnie próbowały udowodnić kobiety plus size, które podjęły się wyzwania, odegrania roli topowych modelek. Dziewczyny za pomocą stylistów i makijażystów przeobraziły się w postacie ze znanych kampanii reklamowych.

Marki Calvin Klein, Tommy Hilfiger i Burberry do swojej promocji zaangażowali najlepsze nazwiska w branży. Jak w odtworzeniu tych kultowych już reklam sprawdziły się dziewczyny w rozmiarze 42+?

Świat mody ma gdzieś różnorodność, to wszystko pozory

 

Jak widać modelki plus size bawiły się doskonale! Akcja miała za zadanie pokazać, że można wyglądać i czuć się doskonale w każdym ciele. Kobiety muszą się wzajemnie wspierać, nie wytykać, nie piętnować. Idzie lepsze, czy to tylko pozory i nic się na świecie nie zmieni?

Tagi: plus size
W poszukiwaniu płaszcza idealnego! 6 najmodniejszych modeli na jesień 2016
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
mandarynka/
Nie należę do osób szczupłych (aczkolwiek nie wyglądam też tak jak te panie z filmiku), aczkolwiek nie oszukujmy się... faceci wolą szczupłe dziewczyny i szczupłe (nie mówię tu o anorektyczkach!) o niebo ładniej wyglądają..
Ola/
Fajna akcja i tyle. Nie widze tu nic niesmacznego.
Syla/miesiąc temu
Chyba elephant size... Czy większe modelki nie mogą mieć rozmiaru 40 - 42 i zdrowo wyglądać? Wybaczcie, ale moim zdaniem te kobiety to niezdrowo wyglądające otyłe szyneczki, będące z tego dumne. Nie chodzi o to, żeby były szczupłe - to ich sprawa, że wcześniej odejdą ze względu na choroby, które dopadają takich ludzi. Chodzi o to, że promowane są albo bardzo chude, albo strasznie grube kobiety. A najwięcej jest tych "przy kości" mających rozmiar około 40, które rzeczywiście mogą wyglądać apetycznie z mniejszą albo większą nadwagą - jednak nie otyłością, która jest promowana na powyższych zdjęciach.
POKAŻ KOMENTARZE (5)