Internauci wybrali 10 finalistkę 6. edycji Fashion Designer Awards

Dowiedzcie się więcej!

fot. Fashion Designer Awards
Jury 6. edycji Fashion Designer Awards do ścisłego finału tego modowego konkursu wybrało 9-ciu finalistów FDA. Wyniki ogłoszono podczas Półfinału konkursu w Złotych Tarasach. Zaś 10. finalistka została wybrana przez internautów w specjalnym głosowaniu przygotowanym przez organizatorów konkursu. 

Głosowanie trwało od 7. kwietnia 2014 roku do 14 kwietnia 2014 roku. Zainteresowani mogli wybrać „swój typ” spośród 11 półfinalistów konkursu. W głosowaniu zarejestrowano 5390 poprawnych głosów najwięcej zdobyła Klaudia Bartmańska z numerem 2. Zagłosowało na nią aż 1465 osób tym samym dostała się do Finału konkursu 6. edycji Fashion Designer Awards.

Klaudia Bartmańska ma 23 lata , pochodzi z Zamościa i jest studentką Politechniki Śląskiej na wydziale architektonicznym. Jej konkursowa kolekcja jest utrzymana w kolorystyce biało-czarnej a tworząc ją inspirowała się oczywiście szeroko pojętymi latami 20. i 30. Czerpała nie tylko z trendów jakie wówczas panowały, ale także z architektury, którą studiuje na co dzień, ze stylu art deco.  

Przeczytajcie więcej o Fashion Designer Awards:

Gosia Baczyńska – jak przygotowuje się do Fashion Week w Paryżu?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)