Jak nosić futra, żeby nie wyglądać grubo

Radzi słynny, polski stylista Piotr Sałata!

Jak nosić futra, żeby nie wyglądać grubo fot. FREE

Modne futra nie są zarezerwowane jedynie dla szczupłych i wysokich dziewczyn. Aby cię nie pogrubiły, wybieraj krótsze fasony i noś je z paskiem w talii.

* Futrzane płaszcze o długich włosach zazwyczaj poszerzają, więc powinny nosić je jedynie szczupłe i wysokie dziewczyny. Możesz jednak spiąć takie futro szerokim pasem w talii, wtedy długie i sterczące włosy nie pogrubią sylwetki.

* Niskie dziewczyny powinny wybierać krótsze futrzane kurtki i łączyć je z wąskimi spodniami i spódnicami, tak żeby wysmuklić swoją sylwetkę. Korzystnie wyglądają wysokie obcasy na dość grubych słupkach.

* Jeśli problemem są szerokie ramiona, lepiej wybrać kamizelkę z futra i nosić ją na wąską skórzaną kurtkę do spodni rurek. Kamizelkę można zawiązać wąskim paskiem nad biodrami.

* Dziewczyny o bardziej okrągłych kształtach mogą wybrać kurtkę z futra, ale taką, która kończy się tuż nad biodrami. Taka długość da wrażenie wysmuklenia i wydłużenia figury. Warto też zwrócić uwagę na rękaw, najlepiej żeby był trzy czwarte, co pozwoli odsłonić szczupłe nadgarstki. Do takiego futra należy założyć długie skórzane rękawiczki i spodnie z szerokimi nogawkami lub wąską spódnicę tubę.

* Dla kobiet o szerszych biodrach i dużym biuście najlepszym rozwiązaniem będzie płaszcz ze strzyżonego lub krótkowłosego futra. Najlepiej nosić go z paskiem i nie zapinać pod samą szyję, dzięki temu uzyskasz dekolt w kształcie litery V, który wydłuży sylwetkę.

Najogrętsze trendy w modzie na 2017 rok!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)