Golarka Braun Serii 3

Nowa golarka i ambasador marki José Mourinho.

Golarka Braun Serii 3 fot. serwis prasowy
Wyjątkowa charyzma i nieograniczona pewność siebie. Styl i prawdziwa pasja. To cechy współczesnego mężczyzny, który poszukuje nowoczesnych technologii i praktycznych rozwiązań. Taki jest też nowy międzynarodowy ambasador golarek męskich Braun – José Mourinho – trener jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – Real Madryt – i nagrodzony przez FIFA 2010 Najlepszy Trener Świata. I taka jest nowa golarka Braun Serii 3, łącząca innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym designem, która dokładnie goli zarówno krótki jak i kilkudniowy zarost. Stworzona dla wyjątkowych mężczyzn, innych niż wszyscy.

Braun stale udoskonala swoje golarki, by jak najlepiej odpowiadały na potrzeby ambitnych i dążących do osiągnięcia swoich celów mężczyzn. Właśnie, dlatego stworzyła innowacyjną golarkę Braun Serii 3, która pozwala perfekcyjnie golić zarówno krótki, jak i dłuższy, kilkudniowy zarost pozostawiając skórę gładką i bez podrażnień. Takie rozwiązanie idealnie dopasowuje się do potrzeb i stylu życia każdego mężczyzny, stanowiąc jednocześnie niespotykane połączenie innowacyjnej technologii oraz nowoczesnego designu.

Golarka Braun Serii 3 została wyposażona w ulepszony, potrójny system przycinania zarostu, dzięki czemu pozbycie się kilkudniowego zarostu nie jest już wyzwaniem, a przyjemną pielęgnacją. System składa się ze środkowego bloku noży tnących oraz dwóch folii golących umieszczonych po obu stronach noży. Takie ułożenie elementów tnących zapewnia jeszcze dokładniejsze i automatyczne dopasowanie się golarki do konturów twarzy.

Udoskonalona folia SensoFoil, została specjalnie opatentowana i zastrzeżona przez Braun. Dzięki niej Golarka Braun Serii 3 zapewnia jeszcze bardziej perfekcyjne golenie bliżej skóry twarzy. Folia swoją strukturą przypomina siatkę z malutkimi otworkami, które zostały precyzyjnie zaprojektowane. Różna wielkość oczek w poszczególnych częściach folii golącej zapewnia jeszcze dokładniejsze golenie zarostu o różnych długościach i jednocześnie delikatny dotyk podczas golenia.

Golarka Braun Serii 3 jest całkowicie wodoodporna (model 340 i 380), dodatkowo można stosować ją w połączeniu z pianką, czy żelem do golenia. Innowacyjna i niezawodna technologia marki Braun wprowadza współczesnych mężczyzn w całkowicie nowy wymiar golenia!

Niezwykły komfort utożsamiany z Golarką Braun Serii 3 przejawia się nie tylko w goleniu, ale również w utrzymaniu higieny urządzenia. Opatentowany przez Braun system Clean & Renew (model 390) już za jednym naciśnięciem przycisku pozwala automatycznie oczyścić, naładować oraz zadbać o konserwację golarki, by każdego dnia była w idealnym stanie, jak w pierwszy dzień zakupu.   

Niezawodna technologia, innowacyjne rozwiązania, nowoczesny design i...rekomendacja lidera wśród trenerów footballu "Po raz pierwszy znalazłem golarkę, z którą czuję się naprawdę komfortowo" - José Mourinho. To z pewnością przyśpieszy bicie serca niejednego mężczyzny. Golarka Braun Serii 3 wzbudzi zachwyt nie tylko Panów, ale również płci pięknej, której zależy na zalezieniu idealnego prezentu dla swojego mężczyzny...prezentu, który on sam by sobie kupił.   


cena ok. 685 zł
W poszukiwaniu płaszcza idealnego! 6 najmodniejszych modeli na jesień 2016
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Bardzo dobra golarka, chociaż ja osobiście używam tej z serii cruZer bo goli na gładko i dodatkowo posiada regulowaną nasadkę do przycinania brody na 4 różne długości