POLECAMY

Hity redakcji na grudzień! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?

Zobaczcie hity redakcji na nadchodzący miesiąc!

Karolina Kalinowska / tydzień temu

Wybrałyśmy nasze hity na grudzień 2017! To już kolejne zestawienie rzeczy, które wpadły nam w oko. Tym razem polecamy wam kosmetyki, które nas zachwyciły i ciuchy, które chcemy mieć w swoich szafach.

Nasze hity! Kosmetyczna lista zakupów na grudzień

Hity redakcji na grudzień 2017

Edyta, która przygotowuje dla was informacje o gwiazdach, prywatnie śledzi wszystkie modowe i urodowe nowinki. Tym razem w oko wpadły jej piękne kolczyki:

Uwielbiam wszystko, co jest w gwiazdki. W swojej kolekcji mam już srebrne kolczyki z tym motywem, a teraz pora na te w kolorze złota. W sam raz na grudzień :)

Gosia testuje dla was wszystkie nowości kosmetyczne. W tym miesiącu jej uwagę zwrócił rozświetlacz do twarzy i ciała marki Inglot:

Rozświetlacz pochodzi z najnowszej kolekcji Glow Out. Oprócz tych w odcieniach różu i brzoskwini, znajdziecie także te bardziej mroźne i perłowe. Możecie stosować je na policzki, powieki a także na całe ciało!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/tydzień temu
A ja proponuję maskę antysmogowa. SmoGa
/tydzień temu
O tych sprawach powinni uczyć w szkołach podstawowych. Niestety to jeszcze potrwa, a tymczASEM RODZICE POWINNI SZKOLIĆ SWOJE DZIECI W DOMU ZAMIAST, POZBYWAĆ SIĘ ICH POZWALAJĄC IM NA PRZESIADYWANIE PRZED EKRANEM KOMPUTERA I PROGRAMOWANIE SOBIE MÓZGU TAK ZWANYMI GRAMI KOMPUTEROWYMI." - Roman Nacht tymczasem jeśli jesteś sceptykiem - to nie jest materiał dla ciebie. Jeśli masz otwarty umysł yess. Największa religia współczesnych czasów to pieniądze. Obejrzyj bez oceniania, odłuż uprzedzenia na bok i emocje ( a jeśli będą, nie pozwól aby zdominowały rozum;) znajdź czas tylko dla siebie, obejrzyj a potem obudź innych:): obejrzyj na youtube ważny przekaz dla ludzkosci: Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 1