POLECAMY

"Zmierzchowe" trampki?

Katalina
napisał/a: Katalina , 2009-12-26 16:57
Znalazlam na jednym z portali zdjęcia trampek z nadrukiem nawiązującym do sagi "Zmierzch". Po majtkach z Edwardem, to chyba największe kuriozum na jakie trafiłam w związku z ta serią :P A co Wy o tym sądzicie?
napisał/a: joancu , 2009-12-26 17:13
nie podobają mi się wcale
aredzimska
napisał/a: aredzimska , 2009-12-26 17:26
szczerze mówiąc to nie lubię trampek, ale może dla fanów... :)
olcia_niuu
napisał/a: olcia_niuu , 2009-12-26 17:35
Bardzo fajne trampeczki:)
ten kto szanuje sobie wygodę i ma styl punk bądź po prostu lubi takie cuda to może sobie zakupić i być zadowolonym:)
Ja osobiście trampek nie lubię:)
napisał/a: happy_go_lucky , 2009-12-26 18:09
Szczerze, to uważam że są okropne. Conversy toleruję tylko klasyczne i raczej u mężczyzn (a nie sądzę, że założyliby takie coś ;P) niż u kobier, a szału na Zmierzch nie rozumiem już zupełnie. Film jak każdy inny, a nawet gorszy od innych z tego gatunku. Trampki są okropnie kiczowate. Ale jakby wyciąć wizerunek postaci, napisy i dłonie byłyby do zniesienia ;)
Sabinafx
napisał/a: Sabinafx , 2009-12-26 18:21
Fajne,szkoda że nie widziałam ich wcześniej,byłby prezent dla pewnej nastolatki...
iwa643
napisał/a: iwa643 , 2009-12-26 19:00
super moja córa by chciała napewno
paula290390
napisał/a: paula290390 , 2009-12-26 19:17
film lubie bardzo ale trampek nie zalorzyla bym nigdy takich czego to handlowcy nie wymysla aby tylko zarobic...alke kazdy ma inny guzt ja bym w gole trampek nie zalorzyla
ilapop
napisał/a: ilapop , 2009-12-26 21:05
zwałowe są.Ale ja raczej bym nie założyła takich
kapliczka
napisał/a: kapliczka , 2009-12-26 21:09
ludzie powariowali na punkcie tego filmu, mnie nieco nudziła pierwsza część...
napisał/a: roxana_35 , 2009-12-26 22:26
filmu nie widziałam tylko czytałam recenzje,która nie zachęciła mnie do kina.trampki okropne,spodobają się tylko fanom filmu:(
whisper2
napisał/a: whisper2 , 2009-12-27 11:22
nie lubię trampek...