POLECAMY

Markowa odzież

napisał/a: cestjollie, 2011-05-16 13:35
Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?
napisał/a: patrycja_a, 2011-07-14 09:16
No właściwie to nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie :) Sama jestem tego przykładem - ubrania kupuje praktycznie w każdy możliwy sposób: w sieciówkach (chociaż tutaj staram się wybierać rzeczy, które przynajmniej sprawiają wrażenie mocniejszych), w sklepach osiedlowych, tradycyjnych, w internecie - wszędzie. Niedawno dowiedziałam się też o istnieniu klubów zakupowych jak ten i czekam na okazję bo dostępne tam są fajne marki europejskie raczej trudno w Polsce dostępne.
napisał/a: Anakonda88, 2011-11-04 12:23
no własnie miałam pisać, że te kluby zakupowe są takim troche rozwiązaniem na te dylematy, bo rzeczywiście cena nie jest adekwatna do jakości, ale w tych klubach zakupowych to są naprawdę fajne rzeczy i po cenach takich rozsądnych , ja znam stilago.pl a wy znacie jeszcze jakieś inne?
napisał/a: Limetka15, 2011-11-08 00:12
cestjollie napisal(a):Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?


W ciucholandach :) Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.
SyEla
napisał/a: SyEla, 2011-11-08 10:36
Limetka15 napisal(a):W ciucholandach :) Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.


Ja miałam kiedyś opory przed takimi sklepami ale po znalezieniu kilku nowych ( z metkami) rzeczy przekonałam się. Jak mam płacić za top 100 zł w sklepie a w ciucholandzie daje za niego 2 zł to wole kupić kilka tańszych.
iloveretro87
napisał/a: iloveretro87, 2011-12-07 16:35
ja ostastnio odkryłam potencjał klubów zakupowych. mają markowe ciuszki, których często nie mozna znaleźć w polskich sklepach i tak jak piszecie ubierając się w sieciówkach na ulicach mamy takie same ubrania. fajny jest privore.com nowy klub zakupowy dużo ciekawych rzeczy z duzymi obniżkami :)
napisał/a: ja29, 2012-06-05 12:07
jeśli mowa o klubach zakupowych to ja znów odkryłam fajny, z markowymi, firmowymi produktami [url]www.mimomento.pl[/url] warto zerkać, najpierw się zarejestrować. widziałam, że obniżki nawet do 80%.
napisał/a: SheMorka, 2012-07-17 11:53
Polecam nieśmiałe próby polskich projektantów, zapraszam na moją stronę [url]www.shemore.pl[/url] Rzeczy nie z sieciówki i w dobrej jakości

cestjollie napisal(a):Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?
marlenna
napisał/a: marlenna, 2012-07-19 12:01
zawsze patrzę na materiał nie ważne czy firmowe czy nie.. ale zdarzyło mi się, że zapłaciłam 200 zł za jeansy i się rozwaliły szybciutko...
napisał/a: anienka, 2012-07-19 13:43
jak chcę cos naprawdę taniego, na szybko tu i teraz, to sobie jadę na zakupy do wólki kosowskiej i tam nabywam najtańszą chińszczyzne. mówiąc szczerze nie widzę dużej różnicy pomiędzy tymi rzeczami a ciuchami z sieciówek, a tym bardziej z allegro.. a są znacznie, znacznie tańsze.