POLECAMY

Jaka fryzura?

napisał/a: moniaaaa , 2009-07-13 12:49
jestem niska brunetka (czarne wlosy) i ciemna karnacje, mam w miare owalna twarz jak myslicie jaka fryzura by mi pasowala, a w te wakacje chce sobie wypostowac wlosy i mam grzywke ktora mnie totalnie denewuje bo mi na oczy wchodzi nie wiem czy ja scinac czy ta grzywke zapuscic(a robei to juz ponad pol roku) w sumie chce wygladac wmiare doroslo..poradzcie..:)
kasia038
napisał/a: kasia038 , 2009-07-13 14:43
Dużo dziewczyn w tym moje znajome tną się na tzw.emo czy też ten grzybek że w tyle jest ta kupka a do przodu ten spad polecam ci taki fryz.A grzywkę zawsze możesz zapiać do tyłu przy rozpuszczonych włosach.
napisał/a: blackrose , 2009-07-17 22:41
Radze poradzić sie fryzjerki lub wybrać sobie parę fryzur i pokazac je fryzjerce, powinna dobrać odpowiednia do kształtu twarzy. A co z grzywką hmmm zalezy od fryzury jaka wybierzesz w jednej trzeba bedzie ściąć a w drugiej zapuścić. Ale teraz modne sa takie krótkie z mozliwoscią do spiecia dobrze pocieniowane (przynajmnie po ulicach takie dziewczyny chodzą najczęściej)
tanika
napisał/a: tanika , 2009-07-19 20:24
Teraz są tak zwani " wirtualni stylisci" więc możesz poeksperymentować z fryzurą(cięcia,długość,kolor i okazjonalne uczesania)zobaczysz siebie ze strony,fajna zabawa i coś napewno wybierzesz(fryzjer nie zawsze dobrze radzi,to zależy od kompetencji