POLECAMY

Czy warto sobie kupić trampki?

kathiee
napisał/a: kathiee, 2011-06-03 13:20
Pamiętacie w szkołach biało czarne tramopki - dla mnie był one okropne, toporna podeszwa...

A spójrzcie na te - zgrabne!
Podobają mi się i cena też przystępna

19,90 - 29.90.

Co Wy na to??
carreau
napisał/a: carreau, 2011-06-03 13:29
Mi się te trampeczki podobają - zwłaszcza jasne :)
primello
napisał/a: primello, 2011-06-03 13:34
Posiadam takie w kolorze bialym :)))
eenax
napisał/a: eenax, 2011-06-03 14:12
Ja tam zawsze lubiłam trampki.

Od kiedy zaczełam ubierać sie sama (w sensie sama kupować sobie ciuchy) to marzyły mi sie trampki Converse.
Jak miałam te 12-13 lat to robiłam "maślane oczy" do tych tradycyjnych czarno-białych.

Teraz po 20 latach nadal lubię trampki i w nich śmigam. Nadal wybieram te wysokie ale już nie czarne a w jakimś fajnym kolorze lub z rysunkami.
agusiabe
napisał/a: agusiabe, 2011-06-03 14:42
ja nigdy nie nosiłam trampków, ale te są całkiem ok;), zwłaszcza 1 i 3:)
agusiaa91
napisał/a: agusiaa91, 2011-06-03 16:01
Ja nie lubię trampek jakoś od zawsze.
Lara5
napisał/a: Lara5, 2011-06-03 18:02
Właśnie, ostatnio w trampkach chodziłam chyba w szkole...
A na wieczorne spacerki przydałyby mi się te białe -bardzo fajne
OlivkaSz
napisał/a: OlivkaSz, 2011-06-03 19:35
Mi szczególnie przypadły do gustu pierwsze:) rzadko noszę trampki, ale czasami jakoś ma się ochotę włożyć coś innego. Fajny pomysł :)
marta_1820
napisał/a: marta_1820, 2011-06-03 21:20
Przyznam szczerze, że zawsze lubiłam chodzić w trampkach :)) A te faktycznie fajniutkie ;)
lilia21
napisał/a: lilia21, 2011-06-03 22:27
Ja mam podobne trampki w domu tylko że całe szare i wygodne są , z tych wszystkich to białe mi się podobają.
wiolamyszka
napisał/a: wiolamyszka, 2011-06-03 23:57
Ja uwielbiam chodzić w trampkach :) Więc każda opcja mi się podoba :D
martam2491
napisał/a: martam2491, 2011-06-04 00:20
Moda wraca na wiele rzeczy, które niegdys sie nosiło. Tylko te "nowocześniejsze" wersje są zdecydowanie fajniejsze i zupełnie inaczej sie w nich wygląda. A trampki extra i ta kusząca cena. Na spacery, do spodni rewelacja! ;)