POLECAMY

Tabletki na większe piersi

Choć małe naprawdę może być piękne, nowych pomysłów jak powiększyć biust, aby “poczuć się bardziej kobietą” wciąż nie brakuje. Dziś nieco więcej o tabletkach fito-estrogenowych…

Choć małe naprawdę może być piękne, nowych pomysłów jak powiększyć biust, aby “poczuć się bardziej kobietą” wciąż nie brakuje. Dziś nieco więcej o tabletkach fito-estrogenowych…

Obecne na rynku od jakiegoś już czasu mają, wedle producentów, polepszyć nasze samopoczucie nawet o siedem dodatkowych centymetrów w obwodzie już w przeciągu trzech miesięcy. W czym tkwi magia? Preparaty to mieszanki ziół, które mają działanie podobne do naturalnego żeńskiego estrogenu – stymulując receptory w piersiach mają na trwałe zwiększyć objętość ich tkanki. Inaczej rzecz ujmując, to trochę okłamywanie organizmu, że jest w ciąży – mechanizm jest w zasadzie ten sam.
Główne składniki tych cudotwórczych preparatów to zwykle ekstrakt z kopru greckiego, korzeń syberyjskiego żeń-szenia, owoc Cayenne, echinacea, nasiona guarany oraz wiele ziół znanych wTabletki na większe piersi medycynie chińskiej. Faktycznie, izolowane kliniczne testy potwierdzają stymulacyjne działanie tych roślinnych substancji. Specjaliści przestrzegają jednak przed ślepym ufaniem każdego rodzaju mieszance – zioła również wchodzą w interakcje, które mogą być groźne, zwłaszcza, gdy przyjmujemy preparaty hormonalne, np. antykoncepcję.

Kolejnym atutem wspomnianych preparatów jest fakt, że fito-estrogeny od dawna są podejrzewane o działanie chroniące przed nowotworem piersi. Najsłynniejszy bodajże naturalny zastępca estrogenu, soja, to najlepszy przyjaciel biustu – dieta bogata w produkty sojowe sprawia, że struktura tkanki jest mniej gęsta, co znacząco zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.
Jeśli zdecydujemy się na tę nieinwazyjną technikę powiększania piersi pamiętajmy, że nawet jeśli 100% naturalna, każda interwencja w system hormonalny ma pewne konsekwencje, nie zawsze łatwe do przewidzenia. Organizmy indywidualnie reagują na tego typu kuracje i należy się liczyć ze skutkami ubocznymi. Poza tym nie ma też jeszcze oficjalnych danych na temat skuteczności tych preparatów – obietnicom na opakowaniach raczej nie należy ślepo ufać.

Zdecydowanie najlepsza rada to oczywiście pokochać swoje piersi takie, jakimi są i zamiast myśleć obsesyjnie o wielkości, postawić raczej na pielęgnację i gimnastykę. W dłuższej perspektywie to naprawdę najważniejsza sprawa.

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/miesiąc temu
sprawdzałyście tabletki na porost piersi Larbust ? koleżanka stosuje i bardzo chwali. Ja się jeszcze zastanawiam nad zakupem ?
/2 lata temu
Polecam zajrzeć do rankingu, który mi bardzo ułatwił wybór, adres – Sekret-Kobiety.pl
/3 lata temu
Widzę, że większość stosuje bust up. Ktoś z was drogie panie stosuje inne tabletki?
POKAŻ KOMENTARZE (12)