Poświęć skórze 10 minut każdego dnia

Jak często zdarza się nam, że przed ważną okazją w pośpiechu próbujemy przywrócić skórze zdrowy i piękny wygląd?

Poświęć skórze 10 minut każdego dnia
Brak czasu, codzienna gonitwa sprawiają, że przypominamy sobie o pielęgnacji okazjonalnie. Tymczasem powinna być ona naturalną czynnością.

Dove przypomina o klasycznych kosmetykach sprawdzonych przez pokolenia kobiet na całym świecie oraz proponuje system pielęgnacji skóry, w którym najważniejsze są dwie zasady: regularność oraz kompleksowość.

Pielęgnacja ciała, podobnie jak mycie zębów, powinna być nawykiem każdej, nawet najbardziej zabieganej kobiety. Regularność ma dużą zaletę - pozwala zaoszczędzić czas. „Znacznie wygodniej jest poświęcić 10 minut każdego dnia, niż po latach spędzać godziny, usiłując przywrócić skórze jej dawny blask” – mówi dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove. Regularnie pielęgnowana skóra nie tylko lepiej wygląda, ale i zyskuje odporność na czynniki zewnętrzne.

Ważną zasadą pielęgnacji skóry jest kompleksowość – stosowanie zestawu kosmetyków: Pielęgnujący żel pod prysznic Dove oraz Nawilżający balsam do ciała Dove do skóry normalnej lub Odżywcze mleczko do ciała Dove do skóry suchej - to kosmetyki, które wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu zwiększa się ich skuteczność.

Pielęgnujący żel pod prysznic Dove nie tylko oczyszcza, ale także jest łagodny dla skóry. Dzięki unikalnej kompozycji składników nawilżających pielęgnuje i odżywia już podczas mycia. Pozostawia skórę w równowadze wodno-lipidowej, która zapewnia jej prawidłową zawartość wody i ochronę przed czynnikami podrażniającymi oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Pielęgnacja skóry, to w dużej mierze nawilżanie, dlatego po kąpieli na przygotowane, oczyszczone ciało trzeba nałożyć balsam do skóry normalnej, lub mleczko do ciała do skóry suchej.

Czy karboksyterapia daje takie same efekty jak mezoterapia?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)