Mezoterapia bezigłowa - ile kosztuje odmładzający zabieg?

Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej? Ile kosztuje mezoterapia bezigłowa? Ile zabiegów trzeba wykonać?

mezoterapia bezigłowa

Fot. Fotolia

Wiele kobiet chciałoby wyglądać jak ulubione piosenkarki, aktorki i gwiazdy reality show. Stąd rosnąca popularność zabiegów medycyny estetycznej. Do zabiegów odmładzających najczęściej wybieranych przez gwiazdy można zaliczyć m.in. mezoterapię bezigłową.

Mezoterapia bezigłowa - co to za zabieg?

Mezoterapia bezigłowa to bezpieczna i przyjemna metodą odmładzania skóry twarzy. Jej sekret tkwi w elektroporacji. Impulsy elektromagnetyczne wraz z odpowiednią substancją zawierają m.in. witaminy przenikają do wnętrza skóry i komórek, czym stymulują ich właściwości regeneracyjne. Mezoterapia bezigłowa nie tylko wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, lecz także poprawia koloryt skóry twarzy i redukuje bruzdy.

Mezoterapia bezigłowa jest metodą nieinwazyjną, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Mezoterapia bezigłowa - ile kosztuje zabieg?

Pojedynczy zabieg mezoterapii bezigłowej kosztuje ok. 250 złotych. Jednak by osiągnąć właściwy efekt potrzebne jest 6 zabiegów, dlatego niektóre kliniki mają w swojej ofercie serię zabiegów mezoterapii, za którą trzeba zapłacić w przybliżeniu 1100 złotych.

Do stosowania mezoterapii przyznają się m.in. Carla Bruni i Penelope Cruz.

Źródło: Materiały prasowe Body Care Clinic

Zobacz także: Botoks - ciemna strona zabiegu

Czy karboksyterapia daje takie same efekty jak mezoterapia?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
Ja polecam mezoterapię bezigłową. Na ten zabieg zdecydowałam się w Centrum w Bielsku
/2 lata temu
wiesz, zdecydowanie lepiej jest zainwestować w taką mezoterapię niż od razu iść po skalpel... ja wyznaję zasadę, że jeżeli kobieta ma kompleksy i taki zabieg mógłby jej pomóc je zlikwidować to nic nie stoi na przeszkodzie. z resztą taką sytuację miała moja siostra, która dzięki wizycie w gabinecie medycyny estetycznej odzyskała poczucie własnej wartości! a sam lekarz Szymon Hudyma jest przez nią zachwalany do tej pory. Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem! :)
/2 lata temu
dla mnie takie zabiegi zbyt ingerują w organizm. może za parę lat zmienię zdanie ale póki mogę korzystać z innej pomocy to tak robię. chętnie biorę skrzypolen z biotyną, który bardzo ładnie mi wpłynął na skórę, w tym twarzy. jest napięta, odżywiona i nie podrażnia się łatwo.