POLECAMY

Piękny i młody wygląd bez względu na wiek? To możliwe!

Zobacz metamorfozy w Estell!

Piękny i młody wygląd bez względu na wiek? To możliwe! fot. serwis prasowy ESTELL

Mniej zmarszczek, bardziej napięta skóra i promienne spojrzenie – czasem tylko tyle trzeba, by poczuć się pewniej i atrakcyjniej. Na metamorfozę swojego wizerunku, dzięki zabiegom oferowanym w Klinice Medycyny Estetycznej ESTELL, zdecydowały się cztery bohaterki naszego artykuły. Efekty? Zaskakujące!

Eliksir młodości od ESTELL

Oznaki upływającego czasu spędzają wielu kobietom sen z powiek. Niepotrzebnie! Dzięki odpowiednim zabiegom można cofnąć kalendarz – udowadniają to metamorfozy naszych czterech bohaterek, które pod okiem lekarzy z Kliniki ESTELL poddały się zabiegom przywracającym atrakcyjny i młody wygląd.

Wraz z wiekiem twarz każdego z nas zaczyna tracić swój owal, skóra wiotczeje, pojawiają się coraz bardziej wyraźne zmarszczki. Aby skutecznie temu przeciwdziałać, warto skonsultować się
z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.

Klinika ESTELL w której były wykonane zabiegi należy do znanej sieci medycznej ENEL-MED, co jest dodatkowo gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Profesjonalny zespół lekarzy
i kosmetologów z Estell wie, jak ważny we współczesnym świecie jest atrakcyjny, zdrowy wygląd.
To właśnie w ich ręce oddały się nasze bohaterki.

Metamorfoza pani Darii

Pani Daria (41 lat) osiągnęła niemały życiowy sukces – zrzuciła 30 kilogramów. Niestety, mimo że dzięki ćwiczeniom udało jej się zachować jędrne ciało, odchudzanie odbiło się na wyglądzie jej twarzy. Cera straciła blask, zwiotczała, wyraźniej też było widać zmarszczki. Aby odzyskać promienny
i młodzieńczy wygląd
, pani Daria zdecydowała się na serię zabiegów pod okiem dr Katarzyny
Rudolf-Urasińskiej z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

Metamorfoza pani Darii składała się z kilku etapów. Na początek przeprowadzono zabieg Pellevé na szyję i dekolt, który poprzez podniesienie temperatury skóry do 41-43 st. C stymuluje produkcję kolagenu i ujędrnia skórę.

Kolejną istotną częścią metamorfozy było poprawienie objętości środkowej części twarzy. W tym celu dr Rudolf-Urasińska zastosowała preparat Juvéderm® VOLUMA® z linii preparatów VYCROSS™. Preparat został zaaplikowany w okolice kości jarzmowej i nieco poniżej tzw. doliny łez oraz w brodę, lekko ją opuszczając.

Następnie pani Daria poddała się zabiegowi mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Terapia ta, oprócz działania odmładzającego i regenerującego, mocno nawilża skórę i pomaga przywrócić jej napięcie. Dr Rudolf-Urasińska zdecydowała się także zniwelować kurze łapki, aplikując w te okolice toksynę botulinową. Ostatnim etapem metamorfozy była delikatna korekta kształtu i objętości ust, wykonana preparatem Restylane Lip Volume.
fot. serwis prasowy ESTELL
Zobacz metamorfozę p. Darii na stronie: www.estell.pl

Metamorfoza pani Joanny

Na metamorfozę pod okiem dr Katarzyny Rudolf-Urasińskiej zdecydowała się również pani Joanna (48 lat), która liczyła, że dzięki odpowiednim zabiegom odzyska pewność siebie i odmłodzi się o kilka lat.

Aby odzyskać utracony owal twarzy, należało pobudzić procesy naprawcze w skórze oraz poprawić jej jędrność i napięcie. W tym celu wykonano resurfacing twarzy i szyi laserem CO2. Następnie, w celu dodania twarzy pani Joanny odpowiedniej objętości, wypełniono policzki preparatem Emervel Volume.

Podczas konsultacji dr Rudolf-Urasińska zauważyła, że widoczne pod oczami worki to przepukliny dolnych powiek, czyli nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, co kwalifikuje się do zabiegu chirurgicznego. Jednak, aby nieco zniwelować problem, zastosowano wypełnienie kwasem hialuronowym Emervel Deep. Preparat ten znacznie spłycił „dolinę łez”, dzięki czemu jest teraz mniej widoczna.

W okolice pojawiających sie kurzych łapek zastosowano toksynę botulinową, która „otworzyła” oczy. Metamorfozę zwieńczyła rewitalizacja czerwieni wargowej ust preparatem Emervel Lips. Wypełniacz nawilżył usta i spowodował, że zniknęły z nich poprzeczne załamania.
fot. serwis prasowy ESTELL
Zobacz metamorfozę p. Joanny na stronie: www.estell.pl

Metamorfoza Pani Darii

Pani Daria (40 lat) o metamorfozie pomyślała przy okazji okrągłych urodzin. W okresie wielu zmian życiowych (zmiana pracy i założenie własnej firmy) pani Daria uznała, że najwyższa pora zmienić również coś w swoim wyglądzie.

Młodsza i pełniejsza twarz – to był cel, jaki wspólnie ze swoją pacjentką postawiła sobie dr Rudolf-Urasińska. W tym celu pani Daria poddała się zabiegowi liftingu wolumetrycznego, polegającemu na wypełnieniu policzków kwasem hialuronowym Emervel Volume. Preparat odżywił również skórę w okolicach oczu oraz zmniejszył tzw. dolinę łez, która powodowała, że twarz wyglądała na zmęczoną
i smutną.

Kolejnym etapem metamorfozy było zmniejszenie kurzych łapek dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej. Pani Darii zależało również na zniwelowaniu powstałej na skutek wypadku asymetrii lewej skroni i łuku brwiowego. Udało się to osiągnąć dzięki podaniu kwasu hialuronowego. Na koniec, w celu poprawy kondycji naskórka, dr Rudolf-Urasińska przeprowadziła zabieg kosmetologiczny Intraceuticals. Efekt promiennego i świeżego wyglądu był natychmiastowy.

fot. serwis prasowy ESTELL
Zobacz metamorfozę p. Darii na stronie: www.estell.pl

Metamorfoza Pani Doroty

Na metamorfozę zdecydowała się również pani Dorota (45 lat), która od dłuższego czasu rozważała wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Dzięki konsultacjom z dr. n. med. Krzysztofem Jakubowskim z Kliniki ESTELL zdecydowała się na zabiegi przywracające owal twarzy, jędrną skórę
i atrakcyjny wygląd ust.

Z powodu przesuszonego naskórka oraz przebarwień powstałych w wyniku opalania metamorfoza pani Doroty rozpoczęła się od zabiegu złuszczającego z podaniem substancji aktywnych mających działanie rozjaśniające – SilkPeel.

Aby poprawić owal twarzy pacjentki i uzyskać efekt liftingu bez skalpela, dr Jakubowski zastosował nici liftingujace. Do zniwelowania bruzd nosowo-wargowych i uniesienia opadających kącików ust wykorzystano preparat Juvéderm® VOLIFT®.

Napięcie skóry poprawił również podany kaniulą preparat Emervel Deep, który stworzył sieć nici hialuronowych, dzięki czemu owal twarzy pacjentki odzyskał naturalna objętość. Dr Jakubowski delikatne wygładził też górną część twarzy pani Doroty. Zastosowana toksyna botulinowa pozwoliła zniwelować kurze łapki, lwią bruzdę oraz zmarszczki poprzeczne czoła. Ostatnim etapem metamorfozy było modelowanie ust preparatem Restylane Lip Voluma, który uwydatnił usta
i skorygował ich asymetrię.

fot. serwis prasowy ESTELL
Zobacz metamorfozę p. Doroty na stronie: www.estell.pl

Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL to odpowiedź na współczesne potrzeby osób, dla których wygląd zewnętrzny jest istotnym elementem zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego.

ESTELL Medycyna Estetyczna
ul. Bielańska 12, Warszawa
T: 22 431 36 66
www.estell.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
ESTELL to chyba klinika medycyny estetycznej Enel-Med? brawo! patrze i oczom nie wierze! Jestem pod dużym wrażeniem. Dobrze ze takie miejsca powstaja i kobiety (a może i faceci :))) nie boją się z nich korzystac. Efekt powalający.
/2 lata temu
Super efekty! Chyba największe wrażenie robi metamorfoza pani Joanny. To niesamowite jak łatwo można odjąć sobie to 5-10 lat przy pomocy jednego zabiegu. Sama na razie ograniczam się do mezoterapii i lekkiego powiększania ust kwasem hialuronowym belotero, choć pewnie w przyszłości zdecyduję się na więcej.