Luksus na wyciągnięcie ręki

Właśnie otwarto jedyny Instytut Lancôme w Warszawie przy ulicy Oboźnej 9.

Nowoczesne świątynie piękna i zmysłowej przyjemności ("Lancôme Centre de Beauté"), to Ambasady Paryskiego Instytutu Lancôme promujące francuski urok i piękno na całym świecie. W Polsce wszystkie standardy jakości i filozofię marki Lancôme ma zaszczyt reprezentować właśnie otwarty Instytut "Lancôme Centre de Beauté".

Instytut Lancôme spełnia wszystkie kryteria luksusu i profesjonalizmu. Jest wyposażony w część butikową, bar do makijażu, specjalistyczną aparaturę do badania skóry, ale przede wszystkim w cztery kabiny pielęgnacyjne - w tym dwie „Vip’owskie”, wyposażone w oddzielną kabinę prysznicową i toaletę. Każda kabina pielęgnacyjna oparta jest na technologii zaczerpniętej z chromoterapii (dostępna tylko w instytutach Lancôme). Każdy zabieg ma swój przypisany kolor i w ten sposób działa dodatkowo także na zmysły (np. kolor niebieski przeznaczony jest dla zabiegów kojących, relaksujących; zielony dodaje nam energii). Do zabiegów wykorzystywana jest również aparatura wyposażona w ultradźwięki.

Doświadczone kosmetyczki korzystają z najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu (m.in. unikalnego urządzenia DUOLIFT), posługując się także techniką masażu o ponadtysiącletniej tradycji. Przed przystąpieniem do zabiegów i indywidualnego programu pielęgnacyjnego Instytut proponuje klientom badanie kondycji skóry przy pomocy urządzenia "Diagnôs Expert" opatentowanego przez Laboratoria Lancôme.

Pobyt w "Lancôme Centre de Beauté" pozwoli na chwilę wyłączyć się ze świata zewnętrznego i presji codziennego dnia.

"Lancôme Centre de Beauté"
ul. Oboźna 9, Warszawa
telefon:
0 22 406 67 19
0 22 406 67 20
email: info@lancome-instytut.pl

MK
Czy karboksyterapia daje takie same efekty jak mezoterapia?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
juniorka/9 lat temu
w tym samym pasażu jest cudowny Instytut Piękna essenca (Oboźna 9 lok.101) i tam w przeciwieństwie do salonu Lancome, czeka na Was, drogie Panie można zadbać o urodę całego ciała i jedyne w Warszawie urządzenie PowerSlim Studio, które wspaniale ukształtuje nam sylwetkę. Serdecznie polecam, bo byłam, skorzystałam i jestem ZACHWYCONA.
Magda/9 lat temu
luksus w Lancom kosztuje zapewniam was... podstawowy zabieg za 380 zł.1,5 godz.Zabieg składa się z masażu, maski nie ma czyszczenia twarzy.Za to jest zasłonka nad fotelem i kolorofon.380 za zasłonkę i kolorofon to trochę za wiele.
karolina/9 lat temu
Kto naopowiadał ci bzdur o regularnych szkoleniach kosmetyczek z Guerlaina w Paryżu ? Zgadzam sie natomiast, że najważniejsze jest .do kogo ? Nie szata zdobi człowieka.Zabieg w lancom powinien być tańszy o połowę.Pamiętajmy że za tę całą ndmuchaną oprawę płacimy my. Ja dla estetycznych walorów oglądam piękne pejzarze bądź idę do muzeum.Jak leże na zabiegu mam zamknięte oczy...Najważniejsze dla mnie jak wyglądam po...
POKAŻ KOMENTARZE (20)