POLECAMY

Jak zwalczyć cellulit? Oto zbiór najlepszych porad!

Twoim największym kompleksem jest pomarańczowa skórka? Już teraz wygraj walkę z cellulitem!

Jak zwalczyć cellulit? Oto zbiór najlepszych porad! fot. Fotolia

Oto najwięksi sprzymierzeńcy cellulitu!

1. Nadwaga
2. Fast-foody
3. Używki (kawa, alkohol, papierosy) l brak ruchu
4. Pigułki hormonalne
5. Odwodnienie organizmu


Podstawą każdej kuracji antycellulitowej jest picie dużych ilości wody. Pomaga ona wypłukiwać z organizmu toksyczne produkty przemiany materii. Poza tym zmusza nerki do pracy, co zapobiega zatrzymywaniu się płynów w organizmie. Pij co najmniej 1,5 litra płynów dziennie – najwięcej wody mineralnej. Oprócz tego postaw na zieloną lub czerwoną herbatę (bez cukru). Kawę ogranicz do minimum.

Co zwalczy skórkę pomarańczową?

Preparaty antycellulitowe to nie tylko żele i balsamy do smarowania. To również plastry, a nawet tzw. nutraceutyki, czyli kosmetyki w pigułce. Najmniej kłopotliwym w użyciu kosmetykiem są plastry antycellulitowe. Po prostu przyklejasz je na pupę lub udo, a one przez całą dobę wydzielają substancje aktywne. Plastry mają różną wielkość. Dobrym pomysłem są również ćwiczenia!

napisane na podstawie tekstu zamieszczonego w magazynie Vita
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/9 miesięcy temu
Ja mam doświadczenie z różnymi zabiegami na cellulit,ale najbardziej skutecznym okazał się zabieg urządzeniem Maximus w Beauty Factory Fabryka Urody Poznań Dzięki temu już po pierwszym zabiegu moja skóra była już bardziej napięta i jędrna!
/rok temu
Natka ile zabiegow zrobilas? Polecasz jakies konkretne miejsce?
/rok temu
Ja niedawno przeszłam zabieg z wykorzystaniem preparatu alidya. Widzę efekty po tym zabiegu i jestem naprawdę zadowolona. Polecam niezdecydowanym.
POKAŻ KOMENTARZE (19)