POLECAMY

Jak wykonać masaż bańką chińską krok po kroku?

Stawianie baniek na dobre odeszło do lamusa, ale masaż bańką chińską został na nowo odkryty. Taki masaż może wspomagać odchudzanie i modelowanie sylwetki. Zobacz jak się go wykonuje.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/3 lata temu
błędy są zarówno w technice wykonywania masażu jak i w warstwie tekstowej "informacji" - pani która wykonuje zabieg nie ma wykształcenia ani medycznego ani nawet podstawowej znajomości anatomii... nie wiem na jakiej podstawie można coś "studiować" w chinach nie znając kompletnie tego języka? jest to fenomen - naszej społeczności która połyka wszystko co egzotyczne, zagraniczne a nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem - nie znając podstawowych zasad anatomii i fizjologii można tylko zaszkodzić i a na pewno nie pomóc - pani Jolanta nie ma o tym najmniejszego pojęcia - posługuje się komunałami nie profesjonalna wiedzą - tak jak większość azjatyckich pseudo terapeutów, którzy przyjeżdżają do Polski - z tą różnicą, że oni nawet jak ukończą jakiś kurs w Chinach (swoim kraju rodzimym) - to rozumieją co się do nich mówi...a tu - nie wiem jakim sposobem takie osoby są specjalistami w takich dziadzinach??? ma się pieniądze ma się kurs płatny w Chinach :) dopóki jest zapotrzebowanie na takich nieuków to będzie to działało w naszym kraju.
/4 lata temu
"ODDZIAŁOWYWUJE? na duże partie ciała np. MIESIĘŃ? pośladkowy większy, a najmniejsza pozwala na DOKŁADNIJESZE? opracowanie trudno dostępnych części skóry" Jak można zrobić tyle błędów w jednym zdaniu? Aż kłuje w oczy.
/4 lata temu
bańki chińskie są na pewno dobrym sposobem na to, żeby się pozbyć pomarańczowej skórki, ale niestety nie jest on dla wszystkich, a poza tym jeśli nie potrafi się go wykonywać to można sobie zrobić krzywdę, dlatego ja chodzę na masaż do Yasumi w Krakowie, przy ulicy Bonarka. Jest to dobry sposób na to, żeby się pozbyć cellulitu i wyszczuplić sylwetkę.
POKAŻ KOMENTARZE (7)