Wyniki Słonecznych konkursów

Sprawdź czy wygrałaś.

Słoneczne kosmetyki ufundowane w konkursie "Letni przewodnik kosmetyczny" otrzymują:
5 sztuk wody damskiej DKNY Be Delicious.
1. Anna Segeth, Wrocław
2. Magda Nosek, Kielce
3. Justyna Sokołowska, Bełchatów
4. Anna Nowaczyńska, Opole
5. Iga Łysek, Kraków

- 5 zestawów składających się z trzech wód Avon: Today, tomorrow, always; today, Tomorrow, always; today, tomorrow, Always + okulary słoneczne.
1. Ewelina Zamojska, Wrocław
2. Elżbieta Górska, Września
3. Agnieszka Jasińska, Kretomino
4. Ewa Neuman, Iława
5. Igor Kawka, Wrocław

- 10 zestawów Farmony krem wybielający i pantenol po słońcu.
1. Agnieszka Stanclik, Oświęcim
2. Jacenty Gabryś, Ostróda
3. Ewa Kluczek, Bartoszyce
4. Ewelina Dębowska, Wrocław
5. Basia Pająk, Częstochowa
6. Iwona Dziakiewicz, Żyrardów
7. Antoni Sobczak, Klucze
8. Anna Rutyna, Ostróda
9. Emilia Nowocień, Kanie
10. Katarzyna Łokieć, Toruń

- 10 nowych szamponów Joanny Sun Protect
1. Renata Car, Sitno
2. Magdalena Wichrowska, Łódź
3. Joanna Abramczyk, Gdańsk
4. Józef Szczurek, Otrębusy
5. Agnieszka Janikowska, Radom
6. Jarosław Chodak, Lublin
7. Iwona Lewandowska, Ciechocinek
8. Monika Józefek, Chełm
9. Ewa Grabowska, Białystok
10. Paweł Kielecki, Warszawa

- 10 zestawów z serii słonecznej SVR 2 produkty do opalania 50 UVB i 100 UVB SVR
1. Aleksandra Zajączkowska, Warszawa
2. Barbara Baranowska, Łomża
3. Dominika Czaja, Chorzów
4. Karolina Dyc, Piła
5. Kinga Aleksandrowicz, Krynica Morska
6. Marta Gromek, Warszawa
7. Dorota Miciura, Jedwabne
8. Agnieszka Janczyńska, Elbląg
9. Maja Sadkowska, Kędzierzyn Koźle
10. Julia Piasecka, Wrocław

- 7 zestawów kosmetyków słonecznych Sopot Sun i Ziajka dla całej rodziny.
1. Joanna Kalicińska, Gorzów Wielkopolski
2. Dorota Zegiel, Kłaj
3. Monika Chodak, Lublin
4. Natalia Szczotka, Bielsko-Biała
5. Katarzyna Lokocz, Bytom
6. Regina Polutko, Sandomierz
7. Anna Rydz, Kielce

- 5 zestawów produktów ze słonecznej linia Bioetyc do opalania i po nim.
1. Sylwia Kowalska, Białystok
2. Regina Filipiec, Kraków
3. Izabela Głuszek, Bytom
4. Dorota Domagała, Gdańsk
5. Krystyna Olkowicz, Biała Podlaska

- 10 zestawów kosmetyków do opalania i po nim La Roche Posay wraz z torbą plażową.
1. Łukasz Pyrzyk, Blachownia
2. Monika Gabriel, Gdynia
3. Renata Pietruczuk, Siedlce
4. Sabina Bochenek, Bytom
5. Halina Fitrzyk, Ruda Ślaska
6. Jan Pytko, Mielec
7. Lidia Górecka, Miedziana Góra
8. Roman Fijałkowski, Zamość
9. Anna Gawryszewska, Warszawa
10. Joanna Batorska, Łomża

- 5 zestawów Dax Cosmetics zawierających: Torbę plażową i 3 preparaty z serii słonecznej.
1. Elżbieta Kilka, Pszczyna
2. Krzysztof Szlapinski, Poznań
3. Ilona Rodowska, Nowy Dwór Maz.
4. Katarzyna Dąbrowska, Suwałki
5. Joanna Marchocka, Piaski

- 3 zestawy kosmetyków marki Biomaris.
1. Magdalena Niemiec, Rzeszów
2. Rafał Kura, Zdzieszowice
3. Andrzej Boruc, Warszawa

- 3 nagrody Capivit HydroControl:
* zestaw SPA duży: peeling z olejami, żel do kąpieli, sól do kąpieli, mydełko glicerynowe, świeczka zapachowa, małe mydełka do kąpieli w drewnianej skrzyneczce.
1. Marta Kotowska-Rydz, Sandomierz
* zestaw średni w otwartej skrzyneczce, z mniejszym żelem do kąpieli.
2. Aleksandra Kosiorek, Piastów
* zestaw mały zawierający peeling z olejami, kulki do kąpieli i małe mydełka.
3. Irmina Kujawska, Szczecin

- 7 zestawów z produktami marki Eva.
1. Aneta Gibas, Oświęcim
2. Piotr Nowocień, Kanie
3. Marta Danowska, Warszawa
4. Chodacka Adamina, Wałbrzych
5. Elżbieta Kimbar, Kętrzyn
6. Aurelia Sznapka, Orzesze
7. Karolina Mastalerz, Sosnowie

Kostiumy Touch of Afrika ufundowane przez firmę Triumph International w konkursie "Zabawy z plażową modą" otrzymują:
1. Irena Wichrowska, Kostrzyn nad Odrą
2. Anna Jawiska, Sopot
3. Renata Rydza, Kielce
4. Danuta Sobczak, Iława
5. Agnieszka Bieniaszewska, Poznań
6. Judyta Kolanko, Warszawa

Zestawy plażowe ufundowane przez firmę Deichmann w konkursie "Zabawy z plażową modą" otrzymują:
1. Karolina Mastalerz, Sosnowiec
2. Małgorzata Rabiega, Rumia
3. Ireneusz Kłys, Wrocław
4. Katarzyna Kamińska, Lublin
5. Sylwia Andrzejczyk, Kraków


W konkursie "Super-Pharm" nagrody otrzymują:
1. Weronika Dudziak, Namysłów
2. Grażyna Kosarz, Szczecin
3. Milena Hawryluk, Sanok
4. Olga Pasterz, Krosno
5. Marzena Panek, Zabrze

W konkursie Decorador nagrody zestawy ręczników otrzymują:
1. Gabriela Oleszyńska, Warszawa
2. Katarzyna Wróblewska, Łomianki
3. Mateusz Grzybek, Jelenia Góra
4. Marta Sawicka, Kraków
5. Dorota Łąkowska, Otwock


W konkursie "Książka na plażę" nagrody otrzymują:
książkę Amandy Filipacchi „Obłok”
1. Joanna Paszko, Kraków
2. Marcin Jastrzębski, Łódź
3. Karolina Miszko, Białystok
4. Ewa Norka, Katowice
5. Krzysztof Pilewnik, Gliwice

książkę Adrienne Brodeur „Obóz dla prawdziwych mężczyzn”
1. Monika Frenkiel, Kraków
2. Halina Bratko, Ciężkowice
3. Marek Frankowski, Warszawa
4. Monika Sapiejko, Warszawa
5. Marta Banasiak, Włocławek

książkę „Opowiadania letnie, a nawet gorące”
1. Tadeusz Dzielny, Kraków
2. Piotr Drzewiński, Gdańsk
3. Mirosława Palko, Koło
4. Dominika Radko, Limanowa
5. Agnieszka Gozdecka, Biłgoraj

książkę Moniki Szwai „Dom na klifie”
1. Izabela Hardy, Opole
2. Maria Cichońska, Kielce
3. Wojciech Nowacki, Poznań
4. Zbigniew Bielański, Oleśnica
5. Iza Szczepańska, Łódź

książkę Anny Gavaldy „Kochałem ją”
1. Katarzyna Franiuk, Gliwice
2. Aleksandra Kurka, Zalesie
3. Małgorzata Ługowska, Kryg
4. Piotr Gawłowski, Włocławek
5. Janina Trzcińska, Bartoszyce

książkę Eleny Koliny „Dziennik nowej Rosjanki”
1. Barbara Wierzejewska, Gorlice
2. Sylwia Starzyk, Lubin
3. Czesław Atłas, Tąpkowice
4. Justyna Wolny, Przegędza
5. Adam Schildknecht, Kielce

książkę Krystyny Kofty „Wióry”
1. Ula Twardzioch, Koszalin
2. Iwona Jeżyk, Tarnów
3. Joanna Myślicka, Wieleń
4. Krystyna Gonczar, Gryfów Śląski
5. Dorota Grzegorzewska, Warszawa

książkę Moniki Piątkowskiej „Krakowska żałoba”
1. Mikołaj Grabka, Zielonki
2. Sylwia Sroka, Warszawa
3. Danuta Detyna, Rzeszów
4. Paulina Dudak, Lublin
5. Ewelina Pruszyńska, Jabłonna

książkę Sylwi Baczyńskiej „Zawał”
1. Marta Rączka, Pomiechówek
2. Janina Banach, Braniewo
3. Monika Chyczewska, Raciąż
4. Piotr Poznar, Chojnow
5. Ewa Krupicka, Łask



W konkursie "Letnia muza" nagrody otrzymują:
płytę Friendly Beats vol. 1
1. Robert Wiśniewski, Kraków
2. Jagoda Mysłakowska, Lublin
3. Michał Barzec, Rybnik
4. Piotr Kurniak, Nowy Sącz
5. Krzysztof Żyśko, Chełmno

płytę Vanilla Ninja „Love Is War”
1. Marta Tomanek, Lubomia
2. Małgorzata Iłczyk, Wrocław
3. Wiktor Janisiak, Zduńska Wola
4. Zofia Adamiak, Wrocław
5. Ewa Gruda, Warszawa

płytę Corinne Bailey Rae
1. Urszula Guttmann, Katowice
2. Anastazja Obara, Kielce
3. Teresa Joniak, Warszawa
4. Norbert Miklaszewski, Czarne
5. Sebastian Tępka, Zakopane

płytę David Mcalmont „Set One, You Go To My Head”
1. Krzysztof Wiejak, Katowice
2. Basia Jurkonis, Warszawa
3. Katarzyna Sypczak, Namysłów
4. Julita Maszkiewicz, Gdańsk
5. Leszek Pudrak, Lesko

singiel Kad „Societe”
1. Wociech Polit, Olecko
2. Anna Kosowicz, Zielona Góra
3. Agnieszka Głos, Świdnik
4. Grażyna Nowak, Krzeszowice 1
5. Magdalena Klimczak, Łask



W konkursie „Pije mama, piję ja” nagrody otrzymują:
1.  Magda Nosek, Kielce
2.  Marcin Goplański, Oława
3.  Kazimierz Mańkut, Gliwice
4.  Marta Mrożek-Strutyńska, Kraków
5.  Monika Siemieniem, Kielce
6.  Bożena Radziun, Bydgoszcz
7.  Paulina Cybulska, Łódź
8.  Lilia Pytkowska, Łask
9.  Joanna Sornat, Rakoszyce
10.  Bibianna Wolny, Przegędza
11.  Marta Tokarek-Dzięcioł, Szczecin
12.  Zuzanna Kowalczyk, Płock

W konkursie „Fisio Line – cellulit bez szans” nagrody otrzymują:
1.  Anna Cieślak, Wrocław
2.  Marta Sadowska, Konin
3.  Eugenia Wyzuj, Wrocław
4.  Anna Paździor, Poraj
5.  Beata Słomiana, Szczecin

W konkursie „Odkryj piękno sekretnych kwiatów” nagrody otrzymują:
1.  Cecylia Michalak, Katowice
2.  Katarzyna Szadkowska, Golina
3.  Iwona Chaniewicz, Biała Podlaska
4.  Barbara Michalak, Gniezno
5.  Anna Wojta, Nowy Sącz

W konkursie „Natychmiastowa ulga dla skóry! ” nagrody otrzymują:
1. Magdalena Król, Wronki
2.  Zdzisława Kupiec, Stalowa Wola
3.  Dorota Niedziela, Jastrzębie
4.  Alina Brzezińska, Kraków
5.  Olga Marcinek, Przeczyce
6.  Anna Romaniuk, Zabrze
7.  Mateusz Zachwieja, Szczawnica
8.  Aneta Lawrynowicz, Strzelce Kraj.
9.  Kazimierz Mańkut, Gliwice
10.  Sylwia Piracka, Częstochowa

Nagrody wyślemy pocztą. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (44)
/8 lat temu
FOsE3a
/8 lat temu
hIRxgb
/10 lat temu
pytanie dla tych ktorzy wygrali kosmetyki La Roche Posay wraz z torbą plażową. Czy juz wam przyslali? Czydostaliscie teztorbe czy same kosmetyki?
POKAŻ KOMENTARZE (41)