Wyniki konkursów "Czekoladowy weekend"

W konkursie "Słodkie lektury nagrody otrzymują:
Joanne Harris "Czekolada"

1. Beata Madekszo, Bartoszyce
2. Małgorzata Malawska, Strzelin
3. Gruszka Jarek, Poznań
4. Izabella Prusak, Warszawa
5. Ewa Tarczyńska, Stalowa Wola
6. Joanna Kiełbowicz, Łętownia
7. Michał Matwiej, Lublin
8. Małgorzata Gosiewska, Olsztyn
9. Tamara Wesołowska, Lublin
10. Magdalena Wójcik, Nowy Sącz

Alexander McCall "Przyjaciele, kochankowie czekolada"
1. Agnieszka Baran, Rzeszów
2. Krzysztof Styrbicki, Bydgoszcz
3. Jakub Stępniak, Warszawa
4. Marta Choderska, Namysłów
5. Iwona Cegiełka, Zgorzelec

W konkursie "Czego nie wiecie o czekoladzie..." nagrody - zestawy czekoladowe ufundowane przez Dom Czekolady - otrzymują:
1. Paulina Małecka, Warszawa
2. Waniak Jolanta, Poznań
3. Karolak Zenon, Kleczew
4. Dorota Dziadosz, Szczecin
5. Ewa Marusarz, Zakopane
6. Dagmara Michno, Jasło
7. Kaludia Paszkowska, Zielona Góra
8. Natalia Grabowska, Wrocław
9. Wioletta Pazur, Krynica
10. Dariusz Roszko, Gdańsk

W konkursie "Apetyt na czekoladę" nagrody otrzymują:
10 zestawów Voglia Di zawierających kosmetyki czekolada-gruszka
1. Anna Uchman, Gdynia
2. Agnieszka Czarnik, Wrocław
3. Anna Guzek, Rzeszów
4. Ela Cieśla, Olsztynek
5. Tomasz Mrowiec, Katowice
6. Elwira Tomaszek, Wrocław
7. Anna Gałązka, Poznań
8. Grażyna Rytkowska, Suwałki
9. Marta Szyszko, Włocławek
10. Ewa Kłosińska, Gdańsk

10 zestawów Ziaja zawierających: Krem Masło Kakaowe, Balsam do ciała Masło Kakaowe, Masło Kakaowe spray
1. Zofia Kaczmarek, Człopa
2. Magdalena Gawlik, Chęciny
3. Agnieszka Paradowska, Konin
4. Anna Gryglas, Poręba
5. Grażyna Błażejowska, Legnica
6. Anna Tarczka, Kielce
7. Iwona Kobielska, Bełchatów
8. Rafał Kownacki, Opole
9. Żaneta Kołodziejska, Skierniewice
10. Aleksandra Piekut, Warszawa

8 zestawów Lavera zawierających: Czekoladowy żel pod prysznic i Olejek do ciała z wanilią i kokosem
1. Danuta Jarosz, Katowice
2. Anna Flisińska, Lublin
3. Monika Zelwach, Rzeszów
4. Anna Dobrzyńska, Bydgoszcz
5. Julia Olędzka, Kołobrzeg
6. Ewa Mucha, Kraków
7. Zuzanna Kacperska, Poznań
8. Marcin Federowicz, Toruń

5 zestawów Dax Cosmetics zawierających: Krem czekoladowy energetyzujący i Krem z masłem kakaowym
1. Agnieszka Kijewska, Warszawa
2. Marta Tomanek, Lubomia
3. Krystyna Langer, Zdzieszowice
4. Sylwia Gliwa, Wrocław
5. Aldona Kłys, Sopot

W konkursie "Aquolina – włoskie kosmetyki SPA" nagrody otrzymują:
5 gwiazdkowych zestawów Chocolovers marki Aquolina

1. Teresa Soboczyńska, Lubasz
2. Joanna Lewandowska, Krynica Morska
3. Klaudia Karolewicz, Szczecin
4. Weronika Jankowska, Gdynia
5. Agnieszka Olszanka, Legionowo

W konkursie "Czekoladowa rozkosz" nagrody otrzymują:
10 zestawów AA Oceanic

1. Kasia Kondas, Kielce
2. Krzysztof Muchowski, Starogard Gdański
3. Alicja Zawierucha, Wrocław 49
4. Aleksandra Ścierska, Katowice
5. Tomasz Szular, Zielona Góra
6. Beata Kalita, Skierniewice
7. Agnieszka Czarnik, Wrocław
8. Kamila Szydłowska, Unisław
9. Stanisław Marusarz, Zakopane
10. Marzena Szwiec, Dąbrówka Wlkp.

W konkursie "Gorzka czekolada" nagrody otrzymują:
kartonik (500 gram) cukru KANDYZ BURSZTYNOWY wraz z prześlicznym bursztynowym wisiorkiem w srebrnej oprawie:

1. Iwona Czarniewska, Białystok
2. Justyna Gogolewska, Ełk
3. Agnieszka Jabłońska, Łódź
4. Mirosław Kidoń, Szewna
5. Mariusz Siemienowicz, Olkusz

W konkursie "Mauxion" nagrody otrzymują:

1. Justyna Icikowska, Płock
2. Ewa Imielska,  Lublin
3. Andrzej Socha, Kolbudy
4. Ewa Surawska, Gdynia
5. Rafał Wyzuj, Wrocław
6. Alicja Nurkiewicz, Ornontowice
7. Andrzej Kułaga, Kocmyrzów
8. Karolina Jackiewicz, Słonim
9. Ania Pocha, Jarewo Małe
10. Ewa Daniak, Kobruszowo


W konkursie "Alpen Gold" nagrody otrzymują:

1. Krystyna Malawska, Strzelin
2. Anna Junak, Kosakowo
3. Kamil Wawrzyczek, Golasowice
4. Ewa Rutkowska, Rzekuń
5. Karina Kusyk, Knurów
6. Karol Wolnik, Mieszków
7. Joanna Wach, Kraków
8. Ola Tokaj, Jasło
9. Monika Rusin, Grdniewo
10. Tomek Wasilewski, Konin

W konkursie TOP DECOR nagrody otrzymują:

1. Anna Pazdzior, Masłońskie
2. Sandra Mańka, Libiąż
3. Antonina Żyśko, Chełmno
4. Iwona Dziakiewicz, Wiskitki
5. Magdalena Irzyk, Czeladź
6. Anna Wolska, Jasło
7. Piotr Kowalczyk, Zaniewo
8. Agnieszka Guzik, Ruda
9. Ewa Raj, Głosków
10. Sonia Trawa, Konin

W konkursie "Villeroy & Boch" nagrody otrzymują:

1. Monika Tycha, Włocławek
2. Zofia Polanik, Złotoryja


W konkursie "7days" nagrody otrzymują:

1. Karolina Sobczak, Międzyzdroje
2. Paweł Dzięcioł, Szczecin
3. Karolina Chimiak, Piła
4. Katarzyna Jakubowska, Gryfice
5. Sławek Wymysłowski, Aleksandrów Łódzki
6. Justyna Sklizmunt, Zielona Góra
7. Karolina Manka, Bytom
8. Anna Junak, Kosakowo
9. Kazimiera Kos, Dąbrowa Górnicza
10. Tomasz Drożny, Płońsk

W konkursie "Znak" nagrody otrzymują:

1. Joanna Sowała, Świnoujście
2. Joanna Brodziuk, Białystok
3. Dominika Czaja, Chorzów
4. Marzena Mitura, Świdnik
5. Ola Tensik, Ząbki
6. Krzysztof Lanek, Wołomin
7. Asia Kulesza, Warszawa
8. Małgosia Jankowska, Kajanice
9. Kasia Stępniak, Płonin
10. Adrian Kowalczyk, Waliszew
Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (33)
anna/9 lat temu
moje nazwisko jest na stronie ale nigdy nie dostalam nagrody!
ania/9 lat temu
czekam i czekam:(
Melka/10 lat temu
Wygrałam nagrodę w konkursie "Niskokaloryczne Risotto Pronto – zdrowsze i smaczniejsze!" który był zamieszczony 30.10 i nagrody jeszcze nie otrzymałam... Co mam w takiej sytuacji zrobić ?? Czy otrzymałyście już nagrody .... ??
POKAŻ KOMENTARZE (30)