Test kremów na pierwsze zmarszczki

Kremy na zmarszczki stosuj profilaktycznie już od 25. roku życia. Sprawdziłyśmy kremy przeciw zmarszczkom do suchej cery!


Nie czekaj z wyborem najlepszego dla siebie kremu na pierwsze zmarszczki!

Nawet jeśli jeszcze ich nie dostrzegasz, już teraz możesz zadbać o młody wygląd swojej cery w przyszłości! Profilaktyka w walce ze starzeniem się skóry jest niezwykle ważna.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
ostatnio poszłam do apteki po pierwszy taki poważniejszy specyfik na pierwsze zmarszczki i babeczka poleciła mi linię idealia. ma nawilżać, wygładzać skórę i ją rozświetlać, zobaczymy co z tego wyjdzie :) aa wzięłam od razu serum i krem, więc działanie będzie w duecie
/rok temu
w sumie sama sporo kremów przetestowałam, ale zwykle ta drogeryjna półka wychodziła dosyć słabo. zawsze drażniły mnie zapachy, formuły bywały zapychające. teraz używam idealii i czuję, że mam taką świeżą skórę, sama widzę, że wygląda na dużo zdrowszą
/rok temu
u mnie ostatnio idealia, i póki co efekt jest wow. często chodzę późno spać, co skutkuje przemęczeniem no i niestety na skórze też to widać, już taka szara była ostatnio. pani w aptece mi podpowiedziała, że dodaje blasku no i faktycznie, buzia wygląda na zdrowszą i mniej przemęczoną, wygładza pierwsze zmarszczki, dla mnie 3 x tak :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)