Rozwiązanie konkursu Hot moda & shopping numer 8 08

Laureaci konkursów z nr 8 08

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody- 10 portfeli firmy Ochnik, otrzymuje:

Sawicka    Magdalena    Sobolew
Janosz    Teresa    Porąbka Woj.Ślaskie
Kołkowska    Joanna    Knurów
Panek    Joanna    Poznań
Sienicka    Marzena    Czyżew
Zawada    Katarzyna    Bolesławiec
Nowakowski    Mariusz    Krzykosy
Skorka    Paula    Poznań
Stachowiak    Bogumiła    Poznań
Kula    Danuta    Częstochowa

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody- 10 etui firmy Ochnik, otrzymuje:


Szymańska    Lidia    Września
Maj    Tamara    Katowice
Sikora    Wiesława    Wolbrom
Jaros    Małgorzata    Skierniewice
Zysiak    Marcin    Gdańsk
?ażewska    Agnieszka    Poznań
Zamiara    Monika    Witkowo
Olczyk    Katarzyna    Namysłów
Mozol    Urszula    Olsztynek
Kopeć    Jolanta    Kraków

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody- 10 portfeli firmy Ochnik, otrzymuje:

Migdula    Agata    Tarnów
Gawroń    Zofia    Turek
Szczepańska    Anna    Kamieniec Zabkowicki
Nowacka    Beata    Kłodzko
Bulińska    Joanna    Pępowo
Wdowczyk    Teresa    Kalisz
Ignaszewska    Agnieszka    Krotoszyn
Kalisz    Zofia    Łask
Śieczkowska    Monika    Tczew
Pawlicka    Karolina    Gdańsk

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-15 plecaków niebieskich, otrzymuje:

Hoffmann    Natalia    Poznań
Badowska    Agnieszka    Kraków
Sadlo    Angelika    Gluszyca
Gawryś    Kornelia    Braniewo
Jamka    Beata    Warszawa
Potega    Sylwia    Pruszków
Zasuwik    Marzena    Drezdenko
Popczyk    Magdalena    Wojkowice Kościelne
Wasilewska    Wioleta    Zgierz
Kaczmarek    Renata    Kuźnica Czarnkowska
Zajaczkowska    Michalina    Ostrow Wielkopolski 2
Kropiwnicka    Ewa    Żary
Siegieda    Julia    Lublin
Kasprzak    Lidia    Poznań
Woźniak    Agnieszka    Kraków

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-15 plecaków różowych, otrzymuje:

Ziółkowsk    Matylda    Warszawa
Banaskiewicz    Paulina    Staporków
Badowska    Agnieszka    Kraków
Czyszczon    Ewa    Rabka-Zdrój
Radoń    Marcin    Kraków
Nawrot    Adrianna    Skwierzyna
Adamczyk    Beata    Radom
Kosiński    Grzegorz    Nakło nad Notecią
Wystalska    Agnieszka    Przystajń
Janiszewska    Beata    Gorawino
Delekta    Joanna    Jeżowe
Weremij    Ewa    Wrocław
Lubanska    Małgorzata    Żyrardów
Gołębiewska    Beata    Radziejów
Podkanska    Kinga    Kielce

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-8 zabiegów przedłużających rzęsy, otrzymuje:


Sokolowska    Ewelina    Warszawa
Tatarata    Anna    Solec nad Wartą
Karpowicz    Anna    Olecko
Majewska    Sylwia    Ełk
Szara    Joanna    Szczecin
Tenczynska    Mirka    Tychy
Łuckiewicz    Beata    Józefosław
Roszyk    Anna    Leszno


Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-30 lokówek do rzęs, otrzymuje:


Maliszewska    Marzena    Rybnik 8
Torusińska    Agnieszka    Białystok
Rembas    Przemek    Lódź
Klajnicka    Marta    Warszawa
Losko    Nel    Tychy
Nagorna    Joanna    Łódź
Bondyra    Barbara    Zamośc
Majchrzak    Mirosława    Ostrzeszów
Pieczonka    Paula    Czechowice-Dziedzice
Weremij    Ewa    Wrocław
Wójcik    Katarzyna    Piotrków Trybunalski
Wojtowicz    Monika    Bełżyce
Dobrzańska    Krystyna    Bochnia
Grycuk    Magda    Białystok
Kalisz    Zofia    Łask
Signerska    Wioletta    Grudziądz
Klos    Aneta    Konstancin-Jeziorna
Brendel    Monika    Ostrzeszów
Łukasik    Justyna    Gdańsk
Stanczak    Marta    Łask
Manka    Paulina    Kurów
Mendera    Anna    Tarnowskie Góry
Kowalczyk    Martyna    Piecki
Pelc    Ewa    Ryn
Jarzębowska    Marta    Łódź
Wochniak    Anna    Przysucha
Witek    Beata    Tarnów
Cichon    Agnieszka    Krasiejów
Sikorska    Sylwia    Lębork
Pietrzyk    Natalia    Radom



Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-89 podkładów firmy Revlon, otrzymuje:

Wiśniewska    Ewa    Leszno
Pąciak    Małgorzata    Otmuchów
Surudo    Magdalena    Śminoujscie
Krupa    Barbara    Nowy Dwór Gdański
Szydłowska    Antonina    Lębork
Gabryś    Małgorzata    Ostróda
Gołebiowska    Katarzyna    Tarnobrzeg
Urbanska    Agnieszka    Chełmża
Nowodworska    Joanna    Bytów
Chmura    Wiesława    Ostrów Wlkp
Domżał    Iwona    Kutno
Czechowska    Aneta    Ząbkowice Śląskie
Tyc    Wioletta    Katowice
Czarnecka    Daria    Błaszki
Młodzik    Beata    Bełchatów
Malinowska    Edyta    Golub-Dobrzyń
Zaleska    Kinga    Szczecin
Araszkiewicz    Małgorzata    Warszawa
Mulkowska    Violetta    Śrem
Suluk    Beata    Swarzędz
Wojtyła    Monika    Legionowo
Zdunowska    Dominika    Olsztynek
Nowaczek    Ela    Puławy
Siejek.    Beata    Poznań
Spychala    Elżbieta    Zbaszynek
Smetana    Małgorzata    Zelów
Orzech    Katarzyna    Kraków
Wesołowska    Magdalena    Władysławowo
Makulska    Wioletta    Jarosław
Ryczywolska    Marta    Ozarów Mazowiecki
Żurawińska    Marta    Legionowo
Mrówka    Joanna    Tomaszów Mazowiecki
Litwin    Ewa    Rzeszów
Banasiak    Ewa    Nowa Wieś
Bos    Karolina    Jaworzno
Korczynska-Burkiewicz    Agnieszka    Warszawa
Szmyd    Agnieszka    Wołomin
Trzos    Magda    WARSZAWA
Rycembel    Iza    Sokołów Podl
Korszun    Mirela    Wisznice
Surys    Paulina    Warszawa
Łapczynska    Magdalena    Kraków
Lorek    Justyna    Koszalin
Czyżyk    Joanna    Zelów
Paszkowiak    Pauling    Zielona Góra
Lipczyński    Paweł    Sułów
Janik    Magdalena    Lewin Kłodzki
Podch    Magdalena    Starogard Gdański
Nowicka    Natalia    Katowice
Koperska    Justyna    Łódź
Lubanska    Małgorzata    Żyrardów
Lichocka    Anna    Zamość
Witkowska    Anna    Zgierz
Sordon    Anna    Lubliniec
Zawada    Katarzyna    Bolesławiec
Mistarz    Ewa    Myślenice
Marchewka    Ilona    Rzeczniów
Wiklińska    Martyna    Ciechanów
Tomaszek    Joanna    Leżajsk
Zenc    Agnieszka    Ostróda
Kucy    Anna    Polkowice
Michta    Agata    Masłów
Staniec    Grażyna    Brzesko
Urbańczyk    Krystyna    Kedzierzyn - Koźle
Krokos    Paulina    Kazmierz
Popielecka    Sylwia    Trawniki
Hanna    Baryła    Kobyłka
Melech    Anna    Mikołów
Morawska    Małgorzata    Skała
Sliwa    Magda    Gniszewo
Kostrzewska    Małgorzata    Łódź
Bialy    Ewa    Warszawa
JA¦NIAK    KATARZYNA    Poznań
Walkowiak    Aneta    Śrem
Gajek    Magdalena    Warszawa
Podkowska    Katarzyna    Szczecin
Godlewska    Aleksandra    Kraków
Sosinski    Jarosław    Warszawa
Pioterczak    Joanna    Ryki
Stachura    Ksenia    Brzesko
Sekutowska    Barbara    Kraśnik
Lewandowska    Grażyna    Włocławek
Ratuszna    Beata    Kalisz
Janczak    Agnieszka    Kretomino
Calus    Irmina    Wrocław
Cheromińska    Marta    Lublin
Kalicka    Katarzyna    Pultusk
Jażewska    Agnieszka    Poznań
Kalis    Ewa    Olkusz

Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-15 bielizny niebieskiej, otrzymuje:

Kurkowska    Dorota    Toruń
Kowalczuk    Sylwia    Parzniew
Żmuda    Katarzyna    Trzcianka
Pokrzywa    Edyta    Jasionka
Nizioł    Agnieszka    Lubin
Jakubek    Jowanka    Warszawa
Perkowska    Monika    Łapy
Milejska    Magda    Lublin
Walkowiak    Aneta    Śrem
Sikorska    Sylwia    Lębork
Rygol    Anna    Ujazd Sl.
Gielec    Beata    Kraków
Gontarzewska    Grażyna    Chojnice
Cieslik    Edyta    Żytno
Sekutowska    Barbara    Kraśnik


Spośród nadesłanych zgłoszeń, nagrody-15 bielizny białej, otrzymuje:

Podogrocka    Paulina    Łódź
Ceborska    Ewa    Warszawa
Nowakowski    Aleksandra    Opacz
Bahrynowska    Diana    Nowy Sącz
Pindor    Agnieszka    Grójec
Kochanska    Anna    Kraków
Głowka    Mariola    Kołbiel
Krasna    Agnieszka    Leżajsk
Smetana    Elżbieta    Zelów
Cybułka    Ewa    Zelów
Przeklasa    Aleksadra    Wojnicz
Kiepulska    Katarzyna    Nowe Miasto
Rykiel    Wioletta    Świlcza
Duryń    Sylwia    Międzybórz
Szydło    Agnieszka    Zendek
Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 lat temu
1.03.09 DO DZISIAJ NIE OTRZYMAŁAM NAGRODY Z GAZETY HOT A WYLOSOWANO MNIE W SIERPNIU U.R
/7 lat temu
24.11.o9 otrzymałam smsa o wygranej do dzisiaj nie dostałam nagrody.
/7 lat temu
kiedy nagrody z numeru 8 dotrą