Peeling enzymatyczny - Dermedic

Hydrain3 HIALURO to peeling enzymatyczny, który delikatnie, nieinwazyjnie usuwa martwe warstwy naskórka, udrażniając drogę dla kosmetyków pielęgnacyjnych i dogłębnego nawilżenia. Nie podrażnia skóry jak peeling mechaniczny – enzymy kwasów owocowych – AHA w stężeniu 6% delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka. Nie wysusza skóry - Hyaluronic acid - kwas hialuronowy, Urea zapewniają optymalne nawilżenie podczas i po zabiegu. Zalecany do oczyszczania wrażliwej i suchej skóry w łagodny sposób, nie wymagający ścierania mechanicznego. Do stosowania raz w tygodniu.

Nietypowe kosmetyki – czym zaskakują?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Ja używam peelingi enzymatycznego Yoskine z Dax Cosmetics. Nakładam go dwa razy w tygodniu na noc zamiast kremu i zmywam rano. Efekt jest naprawdę bardzo fajny. Skóra jest znacznie bardziej wygładzona i promienna.
/3 lata temu
Peeling w 100% spełnia swoje funkcje, mam strasznie przesuszoną skóre kuracja przeciwtrądzikowa, nie moge uzywać peelingów mechanicznych ten kosmetyk to poprostu cudo :) Naprawde delikatnie oczyszcza, cera nie jest podrażniona, nie wysusza, a co najważniejsze nawilża. Rzeczywiście peelingu nie trzeba zmywać, bo sporo się wchłania jednakże ja trzemam go dłużej i poprostu go zmywam ze względu na moj rodzaj cery. Pozdrawiam :)
/4 lata temu
podobnie jak w ponizszym komentarzu, ja nie musze uzywać płatka kosmtycznego żeby zmywac peeling, wchłania sie po dłuzszym okresie w skórę. Skóra po nim jest miekka i gładka w dotyku. czytalam na forach prawie samae pozytywne opinie na jego temat i sama również jestem zadwolona.
POKAŻ KOMENTARZE (1)