Palety do makijażu przetestowane

Uwielbiamy je, bo są jak kuferki pełne skarbów! Zawierają różne kosmetyki w wielu kolorach. Dzięki nim można stworzyć cały, codziennie inny, makijaż.

POWRÓT DO ARTYKUŁU

Makeup Studio, Make Up Palette (Sephora,199 zł)
Paleta zawiera: 92 cienie do powiek, 84 błyszczyki do ust, 3 róże do policzków, bronzer, maskarę, 6 eyelinerów w kremie, 2 eyelinery.
Opinia testującej: Jest tu wszystko, co potrzebne jest do stworzenia idealnego makijażu. Każdy znajdzie tu swoje kolory. Kuferek po rozłożeniu, przypomina toaletkę!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
super kolory radzę se ją kupić bardzo mi się podoba mam już 1 taką samą
/4 lata temu
ja mam pierwszą opisywaną paletę-kuferek z Paggy Sage. Jest świetna ! Kolory są ciekawe, bardzo trwałe - a na mojej skórze to rzadkość. Nie robią się grudki na załamaniach powiek, tylko wcześniej proponuję lekko przypudrować powieki. Najrzadziej będę korzystać z błyszczyków (nie lubię tych twardych pędzelków), ale całą resztę zużyję :D
/5 lat temu
fakt takie kuferki są super, ale mnie w zasadzie wystarczy tylko podkład i tusz, bo zwyczajnie nie umiem się malować, ale może to jest dobry moment z tym, żeby się wybrać na darmowe lekcje makijażu do Douglasa? W tym tygodniu w Poznaniu w C.H. M1. Można się umówić na konsultacje, no i poznać też informacje na temat pielęgnacji, co wy myślicie o tej akcji? A może była któraś z was?