POLECAMY

21 olejków do masażu - test

Chcesz podnieść temperaturę w swoim związku? Zmysłowy masaż to idealny pomysł, nie tylko na walentynkowy wieczór. Testujemy olejki do masażu.
Zanim wybierzesz olejek na wieczór we dwoje, poznaj preferencje zapachowe swojego faceta (trafiony zapach to połowa sukcesu!). Wyklucz te antycellulitowe (faceci nie mają tej przypadłości, poza tym ma być romantycznie, a nie praktycznie). Podczas masażu nie przesadź z ilością olejku – powinien zapewniać dłoniom delikatny poślizg, a nie rozlewać się dookoła.

Co warto wiedzieć o olejkach do masażu?

Masaż z użyciem olejków pobudza nie tylko zmysł dotyku. Kosmetyki zawierające olejki eteryczne mają działanie aromaterapeutyczne, a ich zapach jest bardziej subtelny niż zapach kosmetyków stworzonych na bazie syntetycznych składników. Dodatkowo zawarte w nich naturalne oleje roślinne (tłoczone na zimno) są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki temu świetnie koją, odżywiają i nawilżają skórę. Ponieważ mają działanie lekko tonizujące, nadają się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Ich aplikacja w połączeniu z masażem daje dużo lepsze rezultaty. Olejki możesz też wykorzystać do kąpieli (także tej we dwoje) – wystarczy niewielka ilość, aby zmiękczyć wodę i nadać jej piękny zapach.

Na podstawie artykułu w magazynie Uroda
Testowały: Magda Błaszczak, Ewelina Kawaler, Alicja Klarkowska, Marzena Płocka, Agata Warda

Więcej o pielęgnacji ciała:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/4 lata temu
ja raz skorzystałam z takiego masazu świecą i szczerze to było ciekawe doświadczenie :)
/4 lata temu
zbyt pachnie tu samoreklama produktow...
/5 lat temu
ja za to mam oliwkę TiLove (no zapach ma rewelacyjny) i też ją kupilam, bo niestety byłam mocno zdegustowana tym co mog zastać na drogeryjnych półkach :/
POKAŻ KOMENTARZE (3)