POLECAMY

Regeneracyjna moc róży w nowym serum Diora na noc

Dior Prestige Le Nectar de Nuit to intensywniejsza, szybsza i głębsza naprawa oznak starzenia się
Regeneracyjna moc róży w nowym serum Diora na noc fot. serwis prasowy Dior
Dla Diora róża jest królową kwiatów! Piękne róże z ogrodu w Granville, które zaczarowały dzieciństwo Christiana Diora, stały się inspiracją dla jego najwspanialszych kreacji. Teraz róża wkracza także do świata Beauty, ukazując swoje cudowne właściwości w nowym Dior Prestige Le Nectar de Nuit.

Le Nectar de Nuit to wyjątkowe serum o wysokim stężeniu ekstraktu z pierwszych pąków kwiatowych, dzięki zastosowaniu nośnika o strukturze listkowej, dostarcza skórze w sposób ciągły aktywne składniki o silnym działaniu. Nocny proces regeneracji komórkowej osiąga optymalny poziom, umożliwiając bardziej intensywną, szybszą i głębszą naprawę oznak starzenia się.

Efekty stosowania:

  • delikatna i równomierna cera
  • cera bardziej promienna
  • zmarszczki zostają wygładzone
  • oznaki zmęczenia ustępują
  • z każdą nocą skóra jest odbudowywana w głębszych warstwach, odzyskując gęstość i sprężystość

Jak naprawczy sen

Kobiety cierpiące na zaburzenia snu mają mniej promienną cerę, napięte rysy twarzy i mniej sprężystą skórę. Po 8 tygodniach stosowania Nectar de Nuit, skutki niedoboru snu widoczne na skórze znikają. Kobiety odzyskują jakość skóry jaką zapewnia naprawczy sen.

Lekkośc i komfort

Lekkie i świeże serum jest jednocześnie niewiarygodnie odżywcze. Zaskakująca konsystencja umiejętnie łączy bogactwo składu i lekkość dając uczucie niezrównanego komfortu. Nectar de Nuit należy stosować codziennie wieczorem na twarz, szyję i dekolt.
Dior Prestige Le Nectar de Nuit serum
Tagi: Diornowośćserum
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)