NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi

Balsamy brązujące NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi do jasnej i ciemnej karnacji to pierwsze stopniowo opalające balsamy z kontrolą porostu włosów: jeden prosty krok o podwójnym działaniu.

Dzięki innowacyjnemu połączeniu aktywnych składników kosmetyki zapewniają piękną opalenizną przez cały rok, redukując jednocześnie pojawianie się włosków. Dzięki NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi depilatory, kremy i żyletki mogą na dłużej pozostać w szufladzie.


Jak to działa?


Regularne stosowanie balsamów brązujących NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi z kontrolującą porost włosów formułą sprawia, że odrastające włoski są bardziej miękkie i wyglądają na cieńsze.


Rezultat:

Jedwabiście gładkie, emanujące letnim pięknem nogi.


Balsamy brązujące NIVEA Summer Beauty Piękne Nogi

- udoskonalona formuła brązująca zapewnia równomierną i naturalnie wyglądającą opaleniznę bez zacieków;
- innowacyjny kompleks Hair-Control sprawia, że odrastające włoski są bardziej delikatne i mniej widoczne, przez co umożliwia rzadszą depilację;
- unikalna, ultralekka formuła nawilżająca bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką na długi czas;
- specjalnie opracowana kompozycja zapachowa sprawia, że balsam ładnie pachnie i skutecznie maskuje zapach substancji brązującej.

opakowanie: tuba 250 ml

cena: ok. 20 zł
Tagi: opalanieNIVEA
Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)