Kobiety się nimi zachwycają, a my ich nie lubimy. Wybrałyśmy (naszym zdaniem) najbrzydsze perfumy

Na naszej liście jest 8 pozycji.

Pisałyśmy już o naszych ulubionych zapachach. Mimo, że każda z nas ma zupełnie inne preferencje i używa zupełnie innych perfum to, jeśli chodzi o nielubiane zapachy, miałyśmy zbieżne poglądy. Wybrałyśmy 8 zapachów, które albo źle nam się kojarzą, albo są dla nas nijakie, albo po prostu z jakiś powodów nas od nich... odrzuca.

Wybór redakcji: najseksowniejsze perfumy

Oczywiście, perfumy to bardzo indywidualna sprawa. Co więcej, ten sam zapach może na każdej skórze pachnieć i rozwijać się zupełnie inaczej. Mimo wszystko do tej pory dziwimy się, że niektóre perfumy, które znalazły się na naszej nielubianej liście są albo kultowe albo sprzedają się najlepiej na świecie! Zajrzyjcie do naszej galerii. Macie podobne zdanie?

 

#dolcegabbana 💞 #mylove #dziękuję #dolcegabbanalightblue

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MagdaChudzińska (@magdachudzinska)

Odżywka do włosów z olejkiem arganowym i sokiem z grejpfruta DIY
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/12 godzin temu
a Paniom się wydaje, że jesteście jakimiś wyroczniami? co to nas obchodzi, że Wam się te zapachy nie podobają? nie muszą. ważne, że znajdują swoje fanki, "na których" ładnie pachną i o to chodzi. trzeba mieć tupet, żeby taką galerię walnąć.
/7 miesięcy temu
Sorry ale bardzo głupie uzasadnienie Ewo że chanel no5 dla starych bab. Ty też będziesz kiedyś w zaawansowanym wieku i ciekawe czy będzie Ci miło być starą babą! Wystarczy powiedzieć że nie podoba Ci się ten zapach.
/7 miesięcy temu
najgorszym zapachem jest Chanel 5-dla starych bab i Dior Pure Poison
POKAŻ KOMENTARZE (1)