Kobiety się nimi zachwycają, a my ich nie lubimy

Wybrałyśmy 8 naszym zdaniem najbrzydszych perfum.

Małgorzata Machnicka / 5 miesięcy temu

Pisałyśmy już o naszych ulubionych zapachach. Mimo, że każda z nas ma zupełnie inne preferencje i używa zupełnie innych perfum to, jeśli chodzi o nielubiane zapachy, miałyśmy zbieżne poglądy. Udało nam się wybrać 8 zapachów, które albo źle nam się kojarzą, albo są dla nas nijakie, albo po prostu nie możemy przy nich wytrzymać.

Oczywiście, perfumy to bardzo indywidualna sprawa. Co więcej, ten sam zapach może na każdej skórze pachnieć i rozwijać się zupełnie inaczej. Mimo wszystko do tej pory dziwimy się, że niektóre perfumy, które wybrałyśmy są albo kultowe albo sprzedają się najlepiej na świecie! Sprawdźcie co wybrałyśmy.

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na latoNajlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzyMatowe szminki na lato

Wywiad z vlogerką Aliną Rose
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
xxx/5 miesięcy temu
Sorry ale bardzo głupie uzasadnienie Ewo że chanel no5 dla starych bab. Ty też będziesz kiedyś w zaawansowanym wieku i ciekawe czy będzie Ci miło być starą babą! Wystarczy powiedzieć że nie podoba Ci się ten zapach.
Ewa/5 miesięcy temu
najgorszym zapachem jest Chanel 5-dla starych bab i Dior Pure Poison
mela/5 miesięcy temu
w jakim celu została zamieszczona ta lista? perfumy na każdym pachną inaczej i na szczęście każdy w wyborze zapachu kieruje się swoim gustem, a przynajmniej powinien. więc co to kogo obchodzi, co Wam się podoba lub nie.