Lifting twarzy i ciała bez skalpela? To możliwe!

Sprawdź koniecznie, efekt widoczny już po jednym zabiegu!

Lifting twarzy i ciała bez skalpela? To możliwe! fot. serwis prasowy Klinika Ambroziak

Każdy z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie, często jednak brakuje nam motywacji do utrzymania lekkiej diety, systematycznego uprawiania sportu. Z kolei na myśl o chirurgii plastycznej ogarnia nas strach. Czy możemy wyglądać pięknie i młodo bez skalpela czy surowej diety? Okazuje się, że tak! Prostym rozwiązaniem jest, nowość w Klinice Ambroziak, ULTRAFORMER - wyjątkowy zabieg nieinwazyjny, który daje rewelacyjne efekty!

ULTRAFORMER – jak to działa?

Zabieg pozwala uzyskać długotrwały efekt liftingu ciała i twarzy, widoczny już tego samego dnia! ULTRAFORMER to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, służącą do podgrzewania tkanek, takich jak: skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania tkanki mają tendencję do obkurczania się, a dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń stymulujących wytwarzanie nowego kolagenu.

Podstawowe zalety zabiegu:
  • Możliwość ujędrnienia każdej części ciała!
  • Uzyskanie efektu już po jednym zabiegu.
  • Brak rekonwalescencji – pacjent wraca do codziennych zajęć następnego dnia.
  • Możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.
  • Stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu.
  • Długotrwałe utrzymywanie się efektu.
  • Umiarkowane dolegliwości bólowe, tylko w trakcie wykonywania zabiegu.
fot. serwis prasowy Klinika Ambroziak
Zabieg ULTRAFORMER spełnia oczekiwania pacjentek i pacjentów, cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Technologia HIFU stosowana jest od lat, z dużym powodzeniem, w obrębie twarzy. Teraz została użyta do analogicznego ujędrniania praktycznie każdej części ciała.

Jak wygląda zabieg?

Do ciała wielokrotnie przykłada się końcówkę przetwornika, który podgrzewa tkankę na różnych głębokościach, w zależności od warunków anatomicznych. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia.

U osób szczególnie wrażliwych stosujemy miejscowe znieczulenie w postaci maści. Klinika oferuje również znieczulenia wziewne podtlenkiem azotu, tzw. gazem rozweselającym.

Maksymalny efekt uzyskujemy po upływie 2–3 miesięcy, jednak od razu po zabiegu widoczna jest już bardzo korzystna zmiana w wyglądzie. Ta sama technologia stosowana w obrębie twarzy pozwala na zachowanie efektu przez około 2 lata. Warto wypróbować zabieg ULTRAFORMER. Polecamy!

Dowiesz się więcej na: www.klinikaambroziak.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 miesiące temu
Miałam na czoło, po emli i ostrzyknięciu znieczuleniem.... bolało tak, ze nigdy w życiu tego nie zrobie.., na drugi dzien opuchlizna , która utrzymuje sie juz 3 dzien. Mimo ze czoło, opuchlizna zeszła na oczy, wygladam jak Ewa Minge, nie ubliżając nikomu... Bol tragiczny !!!
/5 miesięcy temu
no tak w medycynie estetycznej sporo jest świetnych zabiegów, które pomogą zachować młody wygląd. Teraz czytałam na blogu dra Marka Wasiluka relację z zabiegu HIFU i powiem wam, że mocno mnie kusi.
/6 miesięcy temu
No tak, są przecież różne sposoby na uzyskanie młodego wyglądu, ale wszystko zależy od tego, w czym tkwi problem, bo czasem krem, czy mało inwazyjny zabieg nie pomoże. Mnie się marzy lifting brwi u dra Piotra Osucha, jest naprawdę świetnym specjalistą, moja koleżanka u niego była i naprawdę teraz wygląda dużo lepiej i młodziej.
POKAŻ KOMENTARZE (2)